בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צלצול כבקשתך בסלקום 

צלצול כבקשתך בסלקום

 
 
עידו קינן , מערכת סי

קצת אחרי אורנג', מעלה סלקום שירות הורדת צלצולים לסלולרי; אקו"ם: "האתר פועל ברשיון. זכויות היוצרים מוגנות"; לפי שעה, השירות אפשרי רק בשני דגמים סלולרים, ורק לבעלי גישה לאינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קצת אחרי אורנג`, מעלה סלקום שירות הורדת צלצולים לטלפונים הסלולריים. השירות, עלה במסגרת מותג icellcom ונקרא i-tones.
 
במסגרתו, יוכלו מנויי סלקום, להוריד המאינטרנט אל מכשיר הטלפון הנייד צלצולים של שירים.
לפי שעה, רק מנויי סלקום המחזיקים במכשרי נוקיה 8260 וih5120-, ייהנו מהשירות. בהמשך, מבטיחה החברה לפתוח את השירות במפני דגמי טלפונים נוספים.

בין השירים המוצעים, תוכלו למצוא את "יפה שלי" של אייל גולן, "דיווה" של דנה אינטרנשיונל, ונעימות הסרטים "הפנתר הורוד" ו"משימה בלתי אפשרית". מחיר השירות, שקל וחצי לצלצול, לעומת שני שקלים באורנג`. ניתן לאכסן במכשיר עד חמישה צלצולים, נוסף על אלו שכבר קיימים במכשיר, ולקבוע צלצול ספציפי לפי המספר ממנו הגיעה השיחה.

כדי לקבל צלצול מאורנג`, יש לשלוח מהמכשיר הודעת טקסט עם המילה RING ומספר הצלצול המבוקש. אולם בסלקום, חייב הלקוח להתחבר לאתר, ומשם לשלוח לעצמו את הצלצול. כלומר, מי שאינו מחובר, לא יוכל להוריד צלצולים. "מעטים האנשים שאין להם גישה לאינטרנט", אומרת מיכל אלוני, עוזרת דוברת סלקום.

לדבריה, הורדת צלצולים אינה פעולה יומיומית, ואם רוצים להוריד צלצולים פעם בכמה זמן, היא מוסיפה, "אין בעיה למצוא חיבור בבי"ס, באוניברסיטה, יש בכל מקום." יש לציין, עם זאת, כי גם באורנג` וגם בסלקום, יש צורך להתחבר לאינטרנט כדי לראות את רשימת הצלצולים, ולשמוע אותם לפני ההורדה.
 

ומה עם זכויות היוצרים?

בנושא זכויות היוצרים על השירים, מצוין כי "אתר זה פועל כחוק ברשיון אקו"ם.

זכויות היוצרים מוגנות". אורנג` וסלקום היו, כל אחת לחוד, במשא ומתן עם אקו"ם על תשלום תמלוגים לאומנים, שיצירותיהם משמשות כצלצולים. אולם אתר סיון.קום חשף את העובדה כי אורנג` החלה בשירות, שנקרא Orange Ringtones, לפני חתימת ההסכם, כנראה כדי להקדים את סלקום.
מאקו"ם נמסר, כי סלקום אכן חתמה על ההסכם, וכי אורנג` צפויה לחתום על הסכם בזמן הקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by