בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש: הופתעתי מהתנהגותו של גור 
 
 
חדשות נענע 

בראיון מקיף ראשון מספר הכמעט-נשיא הרפובליקני על שיחת הטלפון מגור, בה התנער המועמד הדמוקרטי מהודאתו בתבוסה קודם לכן ומודה: 'כמובן שהייתי קצת מאוכזב'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות-הברית, ג`ורג` וו. בוש, מודה כי היה מופתע מהתנהגותו של יריבו הדמוקרטי, אל גור, שעות ספורות לאחר היוודע תוצאות מדגמי הבחירות לנשיאות.
 

בעקבות מדגמי הטלוויזיה שהורו על ניצחון של בוש בפלורידה, שמעניק לו את מספר
האלקטורים הדרושים כדי להשתכן בבית הלבן, התקשר גור לבוש להודות בתבוסתו ולברך את יריבו. לאחר כשעה התקשר גור שוב, הפעם כדי למשוך את הודאתו בתבוסה.

"הייתי מופתע למדי. קצת נסוגתי לאחור. הוא עשה מה שהוא חשב שעליו לעשות", סיפר בוש בתיאור מפורט ראשון של שיחת הטלפון הדרמטית. "הייתי ממש כאן", אמר בוש בראיון לתוכנית "60 דקות" ברשת ה-CBS באחוזתו בטקסס, "וקיבלתי את שתי השיחות".

"סגן הנשיא אמר שיש לו מידע מסוים שמורה ש(תוצאות) הבחירות תהיינה צמודות ממה שצפה וכי הוא הולך לחזור בו (מהודאתו)", אמר בוש למראיין סקוט פלי, והודה: "כמובן שהייתי קצת מאוכזב".

"זה נגמר בזה שאמרתי, `טוב, אתה צריך לעשות מה שאתה - אם אתה מרגיש שאתה חייב לעשות - אתה יודע - אתה יודע, עשה מה שאתה צריך לעשות` וניתקתי את הטלפון", הוסיף בוש.

כמעט חודש לאחר יום הבוחר האמריקני נמשכת סאגת הבחירות בארצות-הברית והמאבק המשפטי, שיכריע מי יזכה ב-25 האלקטורים של פלורידה ובכס הנשיא ה-43 של ארצות-הברית, טרם הוכרע סופית.

היה זה הראיון המקיף הראשון שהעניק בוש מאז הבחירות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by