בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק מכחיש עסקה- ממשלת חרום תמורת פטור מגיוס לחרדים 
 
 
חדשות  נענע

"אני לא סוחט אף אחד", אומר ראש הממשלה הבוקר; ברק כי במצב הנוכחי חוק טל יכנס להקפאה עמוקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, הכחיש הבוקר (חמישי) כי נרקמת עסקה פוליטת עם החרדים לממשלת חרום תמורת המשך הפטור לגיוס בני ישיבות.
 
"לא היה ולא נברא, לא דובים ולא יער. אני לא סחטתי אף אדם בחיים שלי" אמר ברק והדגיש כי למצב המסובך שנוצר בנושא גיוס בני הישיבות אין פיתרון פשוט.

 

ברק מעריך: חוק טל יכנס להקפאה

"הנושא הוא מורכב, נדרשים תיקונים בהמלצות וועדת טל ולכן הוא לא הושלם", הוסיף ברק והעריך כי במצב הפוליטי הנוכחי החוק ילך להקפאה עמוקה. "אל תשלו את עצמכם אנחנו לא שולחים אנשי משטרה צבאית לישיבת פוניבז, ואנחנו לא מתכוונים להוציא טייסי F-15 מישיבת חברון", אמר ברק.

יו``ר ש``ס, אלי ישי, אמר כי ש``ס שוקלת לבקש מבג``צ ארכה נוספת על מנת להשיג פתרון לסוגיית גיוס בני-הישיבות. ישי טען כי גורמים בישראל אחת העבירו לו מסרים לפיהם אם יעניקו ש``ס ויהדות התורה רשת בטחון לקואליציה תפתר הבעייה, כלשונו. יושב ראש ש"ס הדגיש כי מדובר בסחיטה פוליטית, וכי ישראל אחת הופכת את בני הישיבות לבני ערובה על מנת להמנע מבחירות.
 
 

ברק מעדיף בחירות לרשימת העבודה בוועידה ובמרכז המפלגה

ברק תקף בראיון את הרעיונות להקים רשימת שלום חדשה בבחירות בראשות שמעון פרס אם לא יושג הסכם עם הפלסטינים. "אפשר לחשוב שאני רוצה מלחמה", אמר ברק והדגיש: "מתוך השמאל לא ראוי שיקום מועמד מולי, ואת זה מבין כל אזרח בישראל, כולל האזרח שמעון פרס".

ברק הוסיף כי הוא מעדיף שרשימת העבודה לכנסת תיקבע בבחירות בוועידה ובמרכז המפלגה, ולא בשיטת הפריימריז הפתוחים. "פרימריס עולה מיליוני שקלים, אנשים השקיעו מאמצים כדי להיבחר ל-4 שנים, ומצד שני צילום הרשימה הנוכחית הוא בעייתי. עדיף שגוף גדול מאוד שמכיר את כל השליחים הפוליטיים הוא זה שיבחר", דברי ברק. ראש הממשלה אמר את הדברים למרות שאתמול פורסם כי מספר שרים מאיימים שלא להתמודד ברשימה אם לא יתקיימו פריימריס פתוחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by