בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיסקו השקיעה 15 מ' ד' ב-BeConnected מקבוצת טלרד 

סיסקו השקיעה 15 מ' ד' ב-BeConnected מקבוצת טלרד

 
 
חדשות  נענע

מנכ"ל טלרד החברה האם של Be Connected אמר כי העיסקה מהווה תעודת הוקרה והערכה ליכולת הטכנולוגית ולמשאב האנושי בחברת טלרד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סיסקו העולמית השקיעה 15 מיליון דולר בחברת Be Connected מקבוצת טלרד בהשקעת מיעוט. במסגרת ההשקעה רכשה סיסקו %11-%10 ממניות Be Connected לפי שווי חברה של כ-140 מיליון דולר אחרי הכסף. מחברת Be Connected נמסר, כי בעקבות ההשקעה החברה מצפה להגיע להסכם הפצה עם סיסקו.
 
Be Connected היא חברה נכדה של כור (החברה האם של Be Connected, טלרד - היא חברה בת של כור). מנכ``ל כור, יונתן קולבר, אמר כי כניסתה של סיסקו ל-Be Connected מחזקת את האסטרטגיה שקבעה לעצמה הנהלת כור. עפ``י אסטרטגיה זו, המשאב האנושי והטכנולוגיות, המפותחות ע``י החברות שבקבוצת כור, כגון טלרד - הם הנכסים הממשיים של הקבוצה, והם שיניבו ערך גבוה לבעלי המניות של כור.

מנכ``ל טלרד החברה האם של Be Connected אמר כי העיסקה מהווה תעודת הוקרה והערכה ליכולת הטכנולוגית ולמשאב האנושי בחברת טלרד. אביטל הוסיף כי Be Connected היא הסנונית הראשונה מבין חברות הסטארט אפ מקבוצת טלרד, אשר הכניסה שותף חיצוני. להערכתו, יכנסו משקיעים נוספים לחברות אלה.

Be Connected פוצלה מטלרד נטוורקס ביולי 99. החברה מפתחת מוצר הנקרא טאס, המציע פתרונות גישה כוללים לכל סוגי התקשורת הקווית. התמחותה של החברה היא במערכות גישה מהדור הבא. ב-Be Connected מועסקים 73 עובדים והיא יושבת בלוד.

באפריל השנה עברה Be Connected משבר, בעקבות ההחלטה לפטר את מנכ``ל החברה, בועז תמיר, ושני בכירים נוספים. זאת, לאחר שחברת אורכית הציעה לטלרד לרכוש את Be Connected בעיסקת מניות בהיקף של כ-100 מיליון דולר. בעקבות ההצעה ביקש תמיר לשנות את הסכם ההעסקה שלו, כך שיוכל לממש את האופציות שבידו עם מכירת החברה. בטלרד סירבו לבקשתו, ובעקבות זאת הוא פוטר. במקומו של תמיר מונה למנכ``ל החברה אלדד גפן.

בספטמבר אישר המדען הראשי בתמ``ס מענק של 27 מיליון שקל ל-Be Connected. גפן ציין אז, כי המענק מיועד להמשך פיתוח הטאס.

גפן מסר כי השקעה זאת של סיסקו תפתח הזדמנויות חדשות עבור בי קונקטד, בשוק המתפתח של מערכות גישה משולבות פס צר ופס רחב, שבו בי קונקטד היא חלוצה.

החברה האם של בי קונקטד, טלרד, המוחזקת ב-%100 ע``י קבוצת כור - עסקה בפיתוח ובייצור מוצרי תקשורת לשוק האזרחי והצבאי. החברה עברה לתחום ההשקעות, והיא מתמקדת בפיתוחן של 9 חברות סטארט אפ בתחום הטלקומוניקציה, תוך התבססות על הטכנולוגיה והמוצרים שלה.

ב-31 באוגוסט השנה, נחתם בין נורטל לכור הסכם, שעל פיו תוקם נורטל נטוורקס ישראל, בשליטת נורטל נטוורקס הקנדית, וקבוצת כור - שתחזיק ב-%28 מהון המניות של החברה החדשה. במסגרת זאת מיועדת טלרד לפתח לנורטל את תחום הרשתות האופטיות ואת תחום המיתוג הציבורי המסורתי.

בטלרד מועסקים כ-1,600 עובדים, מתוכם כ-1,000 מהנדסים ואנשי תוכנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by