בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר אמזון קום. נסגר כתוצאה מתקלה טכנית 

אתר אמזון קום. נסגר כתוצאה מתקלה טכנית

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

האתר של החנות המקוונת הגדולה בעולם קרס שלוש פעמים במשך השבועיים האחרונים; דוברת החברה: הקריסה נבעה מטעות אנוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר האינטרנט של החנות המקוונת הגדולה בעולם, "אמזון.קום",קרס שוב השבוע והיה "משותק" במשך 40 דקות כתוצאה ממה שהוגדר כ"בעיות תוכנה". קריסתו הנוכחית של האתר מצטרפת לשתי תקלות נוספות שהתרחשו בשבועיים האחרונים. "הרצנו שתי תוכנות שאינן אמורות לרוץ יחד", אמרה דוברת "אמזון" קריסטין שפר, "הצירוף של שתיהן הוא שגרם לקריסה ואנו זיהינו את הבעיה בזריזות וטיפלנו בה".
 
עם תחילת הבעיות הופיעה הודעה באתר "אמזון" שציינה כי החנות סגורה זמנית. לאחר כמה דקות שונתה לשון ההודעה ובמקומה נכתב: "שגיאת מערכת. אנחנו מתנצלים. נתקלנו בבעיה טכנית". ההודעה הציעה לגולשים למסור כתובת דואר אקטרוני, אליה תישלח "אמזון" הודעה מיד עם תיקון השירות. הודעת השגיאה גם מסרה ללקוחות שניסו לבצע רכישה כי העיסקה לא בוצעה. רצף הבעיות התרחש בתקופת החגים, זמן קניות השיא בארצות הברית. פרק זמן קריטי ל"אמזון" המנסה להתחיל להרוויח, ולהוכיח שהמודל הכלכלי לפיו היא עובדת אכן מוכיח את עצמו.
 
מניות "אמאזון" נפלו ב- 4.5 אחוזים למחיר של כ- 25 דולר בימים שלפני קריסת האתר. נכון להיום מחירה של המניה רחוק מאוד ממחירה אשתקד שעמד על 113 דולר. במהלך השנה החולפת ידעה מניית החברה שפל גדול אף יותר וירדה אל מתחת לקו 20 הדולר, זאת לאור ספקות הולכים ומתגברים באשר ליכולתה של "אמזון" להרוויח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by