בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בכירי העבודה מאיימים בפרישה אם לא יהיו פריימריס 
 
 
חדשות  נענע

ביילין רמון וברעם מאיימים לפרוש אם לא יתקיימו פריימריס פתוחים; בן-עמי, רענן כהן ובורג בינתיים רק מביעים את התנגדותם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המתיחות במפלגת העבודה גברה היום (חמישי) בעקבות הודעתו של ראש הממשלה, אהוד ברק, לפיה הוא מעדיף שהרשימה לכנסת הבאה תיקבע על ידי בחירות במוסדות המפלגה, זאת למרות שמספר בכירים במפלגה מאיימים שלא להתמודד ברשימה אם לא יתקיימו פריימריס פתוחים.
 
בצהריים היום יתכנס פורום המזכירות הפוליטית של התק"ם ברמת אפעל. את ההתכנסות יפתח השר חיים רמון התומך בקיום פריימריס, ואחריו ינאם ברק ויציג את עמדתו.
 

ביילין רמון וברעם מאיימים לא להתמודד בלי פריימריס

השרים יוסי ביילין וחיים רמון וח"כ עוזי ברעם מאיימים ביומיים האחרונים כי אם לא ייערכו פריימריס פתוחים, והרשימה תיקבע בהתאם לדרישות ברק, הם לא מתכוונים להתמודד ברשימה לכנסת. ברעם ורמון גם הודיעו כי הם מסרבים למלא תפקיד מרכזי במטה הבחירות של מפלגת העבודה. גם השר שלמה בן עמי, מזכ"ל המפלגה רענן כהן ויו"ר הכנסת אברהם בורג הביעו את התנגדותם לבחירת הרשימה על ידי מוסדות המפלגה, כפי שמציע ברק, ואמרו כי הם תומכים בפריימריס. עם זאת הם לא הציבו אולטימטום כמו עמיתיהם ביילין, רמון וברעם.

למרות ההתנגדות ברק ממשיך לעמוד על דעתו: "פרימריס עולה מיליוני שקלים, אנשים השקיעו מאמצים כדי להיבחר ל-4 שנים, ומצד שני צילום הרשימה הנוכחית הוא בעייתי. עדיף שגוף גדול מאוד שמכיר את כל השליחים הפוליטיים הוא זה שיבחר", אמר היום (חמישי) ראש הממשלה בראיון לגלי צה"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by