בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת סקס.קום נמשכת  
 
 
עידו קינן, מערכת סיו

'חוטף' הדומיין סטיבן מייקל כהן מערער על פסיקת בית המשפט משבוע שעבר להחזיר את הדומיין לבעליו המקוריים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המאבק על הדומיין sex.com עוד לא הסתיים כך מסתבר. "חוטף" הדומיין, סטיבן מייקל כהן, מתכוון לערער על פסיקת בית-המשפט הפדרלי, להחזיר את הדומיין לבעליו המקוריים- כך מדווח אתר החדשות Wired .
 
לפני כשש שנים רשם גארי קרמן את הדומיין Sex.com על שמו. שנה לאחר מכן נשלח לחברת הדומיינים "נטוורק סולושנז" (Network Solutions) מכתב בשמה של שרין דימיק, שהזדהתה כנשיאת החברה של קרמן, בו היא מבקשת להעביר את הדומיין לידי סטיבן מייקל כהן.
 
דימיק הייתה אז שותפתו לדירה של כהן, עבריין בן 52 שהורשע בעבירות של גניבה והתחזות. דימיק, כך מסתבר, לא עבדה כלל בחברה.
בית המשפט המחוזי בסאן-חוזה, קליפורניה, פסק בשבוע שעבר, כי דימיק לא חתמה על המכתב, וכי ההעברה התבצעה על סמך מסמך מזויף ועל כן היא מבוטלת. עוד נקבע בפסיקה, כי כהן צריך להשיב לאלתר את הדומיין לידי קרמן ולהפקיד סכום של 25 מיליון דולר בידי בית-המשפט עד לפסיקה הסופית והערכת הנזקים.
 
 
בבקשה לצו מניעה, שהגיש בבית המשפט הפדרלי בסאן-חוזה, טען כהן כי השבת הדומיין תגרום לו נזק כלכלי מכיוון שללא הכתובת הייחודית העסק שלו לא שווה כלום. כהן ביקש לעכב את השבת הדומיין עד לסיום הדיון בערעור אותו יגיש, או לחילופין לחייב את קרמן להפקיד שטר חוב, שיכסה על ההפסדים הצפויים. פרקליטיו של קרמן הגיבו בבקשה משלהם בה טענו כי לכהן מעולם לא היו זכויות על הדומיין ולכן אינו יכול להתלונן על אובדן הדומיין.
 
בנוסף טוען כהן כי סכום הכסף אשר התבקש להפקיד הינו מוגזם, אולם פרקליטיו של קרמן הזכירו כי כהן הצהיר בשבועה שהאתר מכניס מיליוני דולרים בשנה. אנליסטים העריכו את הכנסותיו ב-100 מליון דולר בשנה. "למדתי את האמת העצובה, שסקס מגעיל - מוכר, וסקס רגיל - לא מוכר", אומר קרמן. בעקבות הפסיקה בשבוע שעבר, העבירה "נטוורק סולושנז" את השליטה בדומיין לידי קרמן. אולם העמוד הראשי, שהוסר לזמן מה, חזר עם התמונות הפורנוגרפיות והחלונות הקופצים-כפי שהיה עת החזיק בו מר כהן המאוכזב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by