בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל סגר את אזור התעשייה ארז בפני פלסטינים 
 
 
חדשות נענע 

זאת, בעקבות דקירת שני ישראלים במקום. בפיגוע ירי בצומת בורקה נפצעו שני אזרחים ישראלים ושני חיילים. מצב אחד החיילים: קשה. המפגעים נמלטו לכפר בורקה. צה"ל מכתר את האזור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות פיגוע הירי שאירע היום (חמישי) סמוך ליישוב שבי שומרון, כיתרו כוחות צה"ל את הכפר בורקה, הנמצא בשליטה ביטחונית ישראלית, אליו כנראה נמלטו מבצעי הפיגוע.
 
בפיגוע, בצומת בורקה הסמוכה לישוב שבי שומרון, נפצעו ארבעה ישראלים - שני חיילים ושני אזרחים -לאחר שאש נורתה מכיוון מכונית אזרחית אל עבר מכונית הפיאט אונו בה נסעו.

 

פצוע אחד נאבק על חייו

בקול ישראל דווח כי מצבו של חייל אחד מוגדר קשה והוא נאבק על חייו. מצבם של חייל נוסף ואזרחית מוגדר כבינוני. האזרח שנהג ברכב המותקף לקה בהלם ומצבו מוגדר קל מאוד.

אנשי מד"א הגיעו למקום, טיפלו בפצועים והבהילו אותם לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

 
 

מחסום ארז: שני פצועים מניסיון דקירה

ליד מחסום ארז דקר פלסטיני את מעסיקו הישראלי. עובר אורח ישראלי הבחין בנעשה ונחלץ לעזרתו של המותקף. במהלך העימות דקר הפלסטיני גם את עובר האורח והוא בתגובה ירה בו למוות.

המעסיק פונה לקבלת טיפול רפואי בחדר טראומה בבית החולים ברזילי באשקלון. בזמן הקרוב הוא צפוי לעבור ניתוח בבית החולים. לא ברור עדיין מה מצבו, אולם ההערכות הן שמצבו הוא בינוני עד קשה.

עובר האורח נפצע קלות במהלך העימות עם הפלסטיני.

במערכת הביטחון הוחלט כי בעקבות הפיגוע, ייסגר אזור התעשייה ארז לכניסת עובדים פלסטינים.איך מביאים לרגיעה בשטחים? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by