בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיכום יום שישי בשטחים: שלושה ישראלים ושמונה פלסטינים נהרגו 
 
 
חדשות  נענע

צה"ל כיתר מחדש את שטחי הרשות הפלסטינית ; ירי היה על שכונת גילה ; שלושה ישראלים נהרגו בשני פיגועי ירי קשים ; ראש התנזים: נכה במתנחלים עד שיעזבו את בתיהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות סדרת תקריות חמורות היום בשטחים, החליט צה"ל לכתר מחדש את כל שטחי A שבשליטת הרשות הפלסטינית. משעה זו לא מורשים הפלסטינים לצאת או להיכנס אל ומשטחי הגדה המערבית, למעט במקרים הומינטארים.
 
 
במהלך יום לחימה הקשה בשטחים, נהרגו שלושה ישראלים. רינה דידובסקי, מורה ואם לשישה ילדים שהיתה בדרכה לבית הספר ואליהו בן עמי, נהג האוטובוס בו נסעה דידובסקי - נהרגו כתוצאה מיריות שפגעו באוטובוס ליד קרית ארבע.
 
 
ישראלי שלישי נהרג מיריות שנורו על אוטובוס אגד בכביש עוקף יריחו. חברתו של הישראלי נפצעה גם היא באירוע הירי. מצבה מוגדר קל והיא מאושפזת בבית החולים הדסה עין כרם. האוטובוס נפגע בכביש העוקף בין גשר אלנבי לצומת בית הערבה.

פלסטינים ירו הערב (שישי) אל עבר שכונת גילה שבירושלים. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

מוקדם יותר היום ירה צה"ל טילי נ"ט אל עבר קבוצה של ארבעה פלסטינים באזור ג`נין. מושל ג`נין אמר לסוכנות "רויטרס" כי כל הארבעה נהרגו. דובר צה"ל אמר שהארבעה נשאו נשק וככל הנראה התכוונו לפגוע בישראלים.
 
 
 
הבוקר, מיד לאחר תפילות יום השישי השני של חודש הרמדאן, פרצו מהומות קשות בהר הבית. הפלסטינים דיווחו על נער בן 15 שנהרג במהומות ועל עשרות פצועים נוספים. במשטרה דיווחו על 21 שוטרים שנפצעו.

הפלסטינים הציתו תחנת משטרה מקומית שבאזור ההר. התחנה לא היתה מאויישת והיא כבר הועלתה באש על ידי הפלסטינים במהומות שהיו במתחם בעבר.
 
ראש התנזים, מרואן ברגותי, אמר במהלך היום בראיון לטלוויזיה של דובאי כי הפלסטינים ימשיכו לפגוע במתנחלים עד אשר יעזבו את בתיהם וההתנחלויות יפונו.

ידיעה שפורסמה בסוכנות הידיעות "רויטרס", בקול ישראל ובגלי צה"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by