בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ טיבי מתכוון להתמודד על ראשות הממשלה 

ח"כ טיבי מתכוון להתמודד על ראשות הממשלה

 
 
חדשות נענע 

תגובות של כעס בימין בעקבות התפטרות ראש הממשלה, בשמאל לעומת זאת מביעים תמיכה. מחלוקת סביב השאלה האם לפזר גם את הכנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת אחמד טיבי הודיע הערב כי הוא מתכונן להתמודד על ראשות הממשלה בבחירות הקרובות. בראיון מירדן, אמר טיבי "ברק ושרון אינם ראוים לאמון הציבור שלי. אני איתן בדעתי להיות המועמד השלישי לראשות הממשלה. יש לפזר גם את הכנסת ולערוך בחירות כלליות".
 
גם חבר הכנסת עזמי בשארה הודיע כי הוא שוקל צעד כזה ואמר כי החלטתו להתמודד תלויה בתמיכת הלשכה הפוליטית של מפלגתו ובהחלטת שאר הסיעות הערביות בכנסת.

יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, אמר הערב בתגובה להתפטרותו של ראש הממשלה, כי הוא מתכוון להגיש הצעת חוק בכנסת שתאפשר גם לבנימין נתניהו לרוץ לראשות הממשלה.

ח"כ ישראל כץ (ליכוד), טוען כי הודעתו של ראש הממשלה ברק היא "התרגיל המסריח של המאה" כדבריו "ברק הנואש מנסה להתחמק מרצון הציבור להחליפו בנתניהו" אמר כץ.
 

"העבודה" - אחריות ציבורית

חברת הכנסת דליה איציק גילתה כי ברק טילפן אליה והודיע לה כי הוא עומד להתפטר. "אנחנו מדברים איתו כבר שבוע על הדבר הזה", אמרה איציק. "המסקנה שלו הייתה כי יש לקצר את ההליך הלא מתאים והלא ראוי הזה של בחירות כלליות".

יושב ראש הקואליציה, חבר הכנסת אופיר פינס אמר בתגובה להתפטרות "ברק גילה אחריות ציבורית וחסך למדינת ישראל מערכת בחירות ארוכה ויקרה. הצהרתו כי יתמוך בשינוי החוק, כך שיאפשר גם למי שאינו חבר כנסת להתמודד לראשות הממשלה, מוכיחה כי לא מדובר בתרגיל פוליטי" דברי ח"כ פינס.

חבר הכנסת יוסי פריצקי (שינוי) אמר בתגובה להתפטרות: "הטעות הגדולה של ברק היא, כפי שהוא עצמו הודה: ששיקר וזיג-זג בבוחריו החילוניים. אני מקווה כי ברק וכל מועמד אחר ישכילו להבין כי בשביל יציבות במדינה, חייבים להקים ממשלה חילונית וליברלית".


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by