בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המלחמה בהאקרים מתרחבת 

המלחמה בהאקרים מתרחבת

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

מנהלי הרשתות מתאחדים במלחמתם בתופעות ההאקינג באינטרנט; אתר חדש
מבקש מהגולשים לשלוח קבצי לוגים של הפיירוול שלהם במטרה לגלות תבניות
פעילות מוזרות העשויות להצביע על ניסיונות פריצה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר חדש מאפשר למשתמשי תוכנות פיירוול (מערכת להגנה על מחשבים המחוברים לאינטרנט), לחלוק מידע בנוגע לפריצות למחשביהם, מדווח אתר החדשות .Cnet
 
הגולשים לאתר Dshield.org מתבקשים לשלוח את קבצי התיעוד (לוגים) של הפיירוול שלהם, כדי להשוותם ולגלות תבניות פעילות מוזרות, שעשויות להצביע על ניסיונות פריצה.

הרעיון לשירות, אומר יוזם האתר, ג`והאנס אולריך, עלה עקב ההתקפות, שהפילו את אתרי איביי, ,CNN יאהו!, אמאזון, Buy.com ואחרים בפברואר. האקרים נוהגים לשתול על מחשבים של אנשים תוכנות DDoS(מניעת שירות), אשר שולחות כמות עצומה של בקשות מידע לאתר. האתר מנסה להשיב, אולם הכתובות אליהן נשלחות התשובות הנן מזויפות, מה שיוצר עומס על האתר, ומפיל אותו.

"שמעתי שבנקים השתמשו במערכת דומה, והצליחו להתגבר על בקשות כאלה", אומר אולריך, והוסיף כי הוא מאמין, שמערכת כזאת צריכה להיות חופשית לציבור.

"החשש שלי הוא, שכל הלוגים הללו נמצאים במאגר מרכזי אחד, מה שמאפשר פגיעה בפרטיות", אומר ריצ`רד סמית`, סמנכ"ל טכנולוגיות בקרן למען הפרטיות .Privacy Foundation"ננסה להגן על המידע שלכם, אולם איננו יכולים להתחייב על כך", נכתב באתר, אולם ניתן לשלוח לוגים גם בלי צורך להזדהות.

נושא נוסף שמטריד את סמית` הוא ההתארגנות הפרטית לשמירה על הסדר, אשר "מתנהגת ככוח משטרה". לדבריו, המידע עשוי להגיע לידיים הלא נכונות, ואף לשמש כלי עזר להאקרים בפריצות נוספות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by