בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסתמן אישור למיזוג הענק אמריקה אונליין-טיים וורנר 

מסתמן אישור למיזוג הענק אמריקה אונליין-טיים וורנר

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

ועדת המסחר הפדראלית עשויה לאשר בשבוע הבא את עסקת מיזוג הענקיות; למרות זאת, רוב של חמישה חברי ועדה עדיין לא התחייב לתמוך באישור המיזוג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הסחר הפדראלית (FTC) בארצות הברית עשויה להצביע בשבוע הבא על אישור רכישת ענקית החדשות "טיים-וורנר" על ידי ענקית האינטרנט אמריקה אונליין (AOL).
 
מקורות מסרו כי לפי שעה, רוב של חמישה חברי ועדה עדיין לא התחייב לתמוך באישור העסקה. חברי הוועדה בוחנים את מוכנותה של אמריקה אונליין לספק גישה חופשית למערכת הכבלים של טיים-וורנר. עד כה, לא השתכנעו חמשת חברי הרוב כי אמריקה אונליין אכן תפעל כפי שהם מבקשים. עוד מוטרדים חברי הוועדה מהכיוון שאליו תמשוך הטלוויזיה האינטראקטיבית שמפתחים אמריקה אונליין וטיים-וורנר, ואת פתיחותו של שוק הטלוויזיה האינטראקטיבית לתחרות.

אישור העסקה מצריך תקופת ניסיון ובחינה, שיוכל לעכב את ההצעה עד השנה הבאה. העסקה טעונה גם אישור של וועדת התקשורת הפדראלית (FCC). דוברים מטעם ה-FCC אמרו כי הם מקווים שה-FTC יסיים תפקידו בזריזות, כדי שיוכלו לאשר את העסקה באופן סופי.

אם יצריך אישור ה-FTC שינויים מקיפים בעסקה, יתכן וה-FCC יאלץ להציג את העסקה המחודשת בפני הציבור, קודם לאישורה, אבל דוברים מטעם ה-FCC אמרו ששינויים כאלה יהיו צריכים להיות יסודיים מאוד כדי שדחייה כזו אכן תצא לפועל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by