בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרכז העבודה בחר את ברק כמועמד המפלגה לראשות הממשלה 
 
 
חדשות נענע 

חברי המרכז התכנסו היום בשפיים דנים על היערכות המפלגה לקראת הבחירות הקרבות; נתניהו שב ארצה מארצות הברית וחמק מהעיתונאים בשדה התעופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, נבחר היום (ראשון) אחר הצהרים בישיבת מרכז מפלגת העבודה כמועמד המפלגה לראשות הממשלה. מועמדותו של ברק אושרה ברוב גדול של חברי המרכז.
 
מזכ"ל המפלגה רענן כהן פנה קודם לכן לחברי המרכז וביקש מהם לאשר את מועמדותו של ברק, זאת למרות שחוקת המפלגה מחייבת בחירות. הוא הסביר זאת בכך שמועמד המפלגה נבחר לקדנציה שלמה של הכנסת, כלומר ארבע שנים.

בין התומכים גם השר חיים רמון, אשר תקף לפני שבוע בחריפות את ברק. רק חבר מרכז אחד התנגד בהצבעה, וחבר הכנסת עוזי ברעם היה הנמנע היחידי. בלטו בהיעדרם מההצבעה השר שמעון פרס שלא הגיע כלל לכינוס יושב ראש הכנסת, אברהם בורג, וחבר הכנסת אלי גולדשמיט, לא הצליחו להיכנס לאולם בו נערכת הישיבה, משום שהסדרנים לא הכניסו בשל מפאת חוסר מקום.

"תודה מכל הלב לכולכם, וביחד אנחנו ננצח", אמר ברק בסיום ההצבעה. באשר להמנעותו של ברעם אמר ברק בראיון לקול ישראל: "זו דמוקרטיה וכל אחד מצביע כפי שהוא מבין".
 

נתניהו נחת בישראל

מטוסו של בנימין נתניהו נחת הערב (ראשון) בשדה התעופה בן גוריון. נתניהו נכנס למכונית שהמתינה לו עם הירידה מהמטוס, ולא עצר כדי לדבר עם העיתונאים שהמתינו לו במקום.

נתניהו מתכוון לכנס בשמונה בערב מסיבת עיתונאים מיוחדת בה יודיע על המשך דרכו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by