בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו: אתמודד על ראשות הממשלה 
 
 
חדשות  נענע

מיד לאחר ההודעה כי יתמודד על ראשות התנועה וראשות הממשלה פתח בהליכים נמרצים לקידום החוק לפיזור הכנסת. "נתניהו הוא מה שהציבור רוצה", אמרה חברת הכנסת לימור לבנת שהודיעה כי היא מסירה את מועמדותה לראשות התנועה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שעות ספורות לאחר ששב מארה"ב, כינס אמש (ראשון) ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, מסיבת עיתונאים מיוחדת בה הודיע על כוונתו להתמודד לראשות הליכוד ולראשות הממשלה.
 
נתניהו התייחס בדבריו למדיניותו של ברק, ואמר כי "הוא הסכים לחלק את ירושלים ואפילו הסכים להכנסת פליטים לשטח ישראל הקטנה. כל מדיניותו של ברק משדרת חולשה כרונית. תוך זמן קצר הצליח ברק לערער את כושר ההתרעה הישראלי ולפגוע בכבוד הישראלי. האיש הביא אותנו אל סף מלחמה".


"התפטרותו של ברק היא הודעה ברורה בהודאה בכשלונו. בתרגיל הפוליטי הציני ביותר בתולדות המדינה, הוא מתפטר כדי למנוע מהעם לבחור באופן חופשי ודמוקרטי ראש ממשלה חדש וכנסת חדשה".

נתניהו הוסיף ואמר כי "לא הייתי חף משגיאות, אך רוב הציבור מבין היום שהלכנו בדרך של שלום וביטחון, דרך שהחזירה את הביטחון האישי לכל אזרח בישראל. בניגוד למה שאומרים לנו, קיימת אלטרנטיבה. אני משוכנע שאנו יכולים להחזיר את תחושת הביטחון לאזרחי ישראל ולהפסיק את האלימות.

ראש הממשלה לשעבר שב ותקף בנאומו את אהוד ברק: "כל מדיניותו של מר ברק שידרה ומשדרת חולשה כרונית. דרך הפעולה שבה נסוג מלבנון. האופן הרופס שבו הוא מגיב הגיב על המתקפה הפלסטינית. האולטימטום הריק מתוכן שהוא מציב לפלסטינים".

אנו יכולים להביא שלום קר עם שכנינו, שלום עם הסכמים מבוקרים שמעוגנים בביטחון".

נתניהו התחמק בתשובה לשאלת כתבים מדוע לאחר שנה וחצי של היעדרות הוא אינו נותן לאנשים ששיקמו את הליכוד מההריסות שהשאיר, הזדמנות להנהיג את התנועה. "הליכוד תנועה דמוקרטיות. באופן ברור צריך לאפשר התמודדות חופשית חברי הליכוד יבחרו את מי שהם רוצים". השיב נתניהו.
 
מיד לאחר שהציג את מועמדותו לראשות הליכוד ולראשות הממשלה פתח בתהליכים נמרצים לקידום החוק לפיזור הכנסת. במהלך הלילה קיים נתניהו שיחה טלפונית עם אלי ישי מסיעת ש"ס ובה ניסה לשכנעו לתמוך בבחירות כלליות שיאפשרו לו להתמודד על ראשות הממשלה.

במהלך היום (שני) אמור נתניהו להמשיך בהליכי השכנוע גם בפני הסיעות האחרות. הפריימריז לליכוד יתקיימו ביום ראשון.

אמש הסירה לימור לבנת הסירה את כוונותיה להתמודד על ראשות התנועה. "נתניהו הוא מה שהציבור רוצה", אמרה ליבנת. סילבן שלום יודיע בעוד יומיים אם יתמודד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by