בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה: שידור מלא של ישיבת מרכז הליכוד באינטרנט 

לראשונה: שידור מלא של ישיבת מרכז הליכוד באינטרנט

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

מרכז הליכוד יתכנס ביום שלישי בסינרמה ויעביר את מהלך הישיבה במלואה בשידור חי באינטרנט; דובר הליכוד: 'אנחנו נעשה לנו ערוץ 33 משלנו'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרכז הליכוד יתכנס ביום שלישי הקרוב, בשעה 18:00 בסינרמה בתל-אביב. הכנס יועבר בשידור חי, באתר האינטרנט של הליכוד, שהושק לאחרונה.
 
הכנס יעסוק בהיערכות הליכוד לבחירות, ויידונו בו מועדי הבחירות הפנימיות לרשימת הליכוד לכנסת ולראש הליכוד, שיהיה מועמדה של המפלגה לראשות הממשלה. במקור היה מתוכנן גם דיון בשינוי שיטת הבחירות, אולם התפטרותו של ברק הפכה את הנושא לפחות רלוונטי, והוא יעלה לדיון בהתאם להתפתחויות.

"אנחנו רואים חשיבות רבה באתר האינטרנט של הליכוד, שיהיה מאוד דומיננטי בבחירות", אומר לנו דובר הליכוד, אופיר אקוניס. בעוד שבטלוויזיה ישודרו ודאי קטעים נבחרים מהכנס, אתר הליכוד ישדר את כל הכנס, בשידור חי. "אנחנו נעשה לנו ערוץ 33 משלנו", מגדיר זאת אקוניס.

בעבר, סיפקו לנו ישיבות מרכז הליכוד הרבה אקשן. האם זה מה שצפוי לגולשים? "זו אמורה להיות חגיגת ניצחון מסודרת למופת", מצנן אקוניס את התלהבותנו. "הכל יעבור בשלום, בעזרת השם".

לדברי אקוניס, גם בעתיד יש כוונה לשדר אירועים וכנסים ברשת, אולם מהלך הבחירות הפנימיות לא יתבצע באופן מקוון, לפחות לא בטווח הקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by