בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד הביטחון בדרך לסחר אלקטרוני 

משרד הביטחון בדרך לסחר אלקטרוני

 
 
מיכל סבו, מערכת סיוו

ינהל את נושא הרכש דרך האינטרנט; בעתיד: ביצוע הרכישה בפועל באמצעות האתר, זאת לאחר כיסוי סוגיית אבטחת המידע; דובר משרד הביטחון: 'האתר מייעל ומשפר את תהליך הרכש במערכת הביטחון'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד הביטחון ינהל מעתה את כל נושא הרכש דרך האינטרנט. היום הושק האתר החדש- "משרד ביטחון ישיר", אשר מטרתו "לייעל ולשפר את הרכש במערכת הביטחון", אומר דובר משרד הביטחון, שלמה דרור.
 
לדברי דרור, עד היום נאלצו ספקים להגיע למשרד הביטחון בכדי להגיש את הצעותיהם, והדבר גרם להאטת המערכת ולעלויות מיותרות. האתר החדש, שירוץ במקביל לאתר הקיים של משרד הביטחון, ישמש לכיסוי הנושאים המסחריים של משרד הביטחון.

בין השירותים המוצעים באתר: רישום ספקים לעבודה מול משרד הביטחון בליווי הנחיות ואפשרות להדפסת טפסי הרישום ועדכונם. כמו כן, תוצג באתר רשימת המכרזים הפומביים הכוללת אפשרות להדפסת טפסי המכרז.

ניתן למצוא באתר החדש נספחים להתקשרויות, כולל רשימה ותוכן של נספחים סטנדרטיים שמשרד הביטחון נוהג לצרף לבקשות להצעת מחיר וביצוע הזמנות. כמו כן, יופיעו באתר החדש רשימת מדדים ותעריפים עדכניים, אשר הועברו מהאתר הקיים של משרד הביטחון.

בשלב הבא, ניתן יהיה לבצע את הרכישה בפועל באמצעות האתר ולקבל נתונים חסויים, אשר יחייבו כניסה באמצעות הזנת קוד משתמש וסיסמא. משרד הביטחון נערך כך שהנתונים המחייבים חיסוי מסחרי יעברו בצורה מאובטחת באתר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by