בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון מגיב: אתמודד מול כל מועמד 

שרון מגיב: אתמודד מול כל מועמד

 
 
חדשות נענע 

"יש לנו מועמדים טובים, והדבר יוכרע בפריימריז", אמר יו"ר הליכוד. יוסי שריד מגיב להודעת נתניהו ואומר כי "זה היה נתניהו הישן והרע, שנשאר שרלטן". חה"כ רענן כהן: נתניהו חושב ששוב יצליח להוליך שולל את הציבור בישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יו"ר תנועת הליכוד, אריאל שרון, מגיב על הודעת ההתמודדות של של בנימין נתניהו, ואמר כי הוא שמח על כל מועמד שמכריז על מועמדותו. "יש לנו מועמדים טובים, והדבר יוכרע בפריימריז שיתקיימו כפי שהבטחתי". שרון הוסיף ואמר כי הוא מתכוון להתמודד מול כל מועמד.
 

בחדשות הערוץ השני דווח כי חבר הכנסת מאיר שטרית מהליכוד הודיע הערב כי לא יתמודד על ראשות הממשלה, וזאת, בשל הודעת התמודדותו של נתניהו.

יו"ר סיעת מרצ, יוסי שריד אומר כי "אני מודה לנתניהו על הופעתו, היא הביאה אותי למידה גדולה יותר של הזדהות עם ברק. זה היה נתניהו במיטבו, כלומר במירעו. זה היה נתניהו הישן והרע, שהיה ונשאר שרלטן ושקרן".

שריד הוסיף כי עתה תשקול מחדש מפלגתו האם להתביע מחדש על החוק לפיזור הכנסת.

בחדשות Ynet דווח כי יו"ר מפלגת העבודה, חבר הכנסת רענן כהן, אומר כי "נתניהו חושב שאם הוא משכנע מפלגה, אותה הוא ניפץ לרסיסים וזנח לטובת מילונים בחו"ל, הוא שוב יצליח להוליך שולל את הציבור בישראל".

במועצת יש"ע אומרים כי המועצה תתמוך בכל מועמד שיהיה מחוייב למאבק על ביטחון ישראל בלי הגבלות, ישמור על שלמות ירושלים, הבקעה ויש"ע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by