בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סבא, קח אינטרנט חינם ב-150 דולר אוסטרלי 

סבא, קח אינטרנט חינם ב-150 דולר אוסטרלי

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

נוכל אוסטרלי הציע ללקוחות רבים, רובם פנסיונרים, להתחבר לאינטרנט דרך ספק "חינם" תמורת תשלום של 150 דולר אוסטרלי; במשטרת אוסטרליה התקבלו כמאה תלונות; אלו שפנו לחברה הפיקטיבית גילו כי מספר הטלפון הוחלף

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כדאי להיות זהיר כשאתם מתקשרים עם ספק אינטרנט (ISP), במיוחד אם אתם אוסטרלים. המשטרה הפדרלית האוסטרלית חוקרת את מעשיו של נוכל מקומי, ששכנע אזרחים תמימים לשלם 150 דולר אוסטרלי בלבד, עבור התחברות לאינטרנט דרך ספק האינטרנט GlobalFreeway (GF).
 
כך מדווח אתר "הרג`סיטר" הבריטי. המצחיק הוא ש-GF הוא שירות חינם, הממומן על ידי פרסומות וקו תמיכה-טכנית בתשלום.
הנוכל, שהפעיל חברה בשם Free Internet Forever ("אינטרנט חינם לנצח"), רשם את לקוחותיו, רובם פנסיונרים או אנשים שאינם מבינים באינטרנט, לשירות GF, וגבה מהם כסף עבור תמיכה טכנית.
FG, הנמצאת בבעלות חברת אריקסון ותאגיד GlobalOne, פרסמה הודעה השוללת כל קשר עם FIF. "אנחנו לא מבקשים את פרטי האשראי שלכם, ולעולם לא נחייב אתכם", מסרה הודעת החברה. החברה שבה והדגישה שהשירות שהיא מספקת ניתן חינם, וביקשה מכל מי שהתבקש לשלם על השירות להודיעה לה.
לפחות 100 אנשים שילמו עבור שירות החינם - זהו מספר התלונות שהתקבלו במשטרת אוסטרליה ובמשרד הממונה על התקשורת. התלונות הגיעו כיוון שהלקוחות לא קיבלו גישה לרשת, לא קיבלו תמיכה טכנית, או ניסו ליצור קשר עם FIF וגילו כי המספר הוחלף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by