בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'בזק' הוכרזה כמונופול בתחום האינטרנט המהיר 

'בזק' הוכרזה כמונופול בתחום האינטרנט המהיר

 
 
מיכל סבו, יניב קרן,

ההכרזה של הממונה על הגבלים העסקיים תקל על לקוחות פרטיים ועל הגופים העסקיים הבאים במשא ומתן עם החברה בכל הנוגע לאספקת שירותי אינטרנט מהיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הממונה על ההגבלים העסקיים, דוד תדמו,ר הכריז היום (שני) על חברת בזק כמונופול בתחום האינטרנט רחב פס. משמעות ההחלטה - הקלה על לקוחות פרטיים, ספקים וגופים אחרים, הבאים במשא ומתן עם החברה בכל הנוגע לאספקת שירותי אינטרנט מהיר.
 
בתחילת חודש נובמבר השנה העניק שר התקשורת, בנימין בן אליעזר, רשיון לבזק למתן שירותי אינטרנט מהיר. הרשיון לחברות הכבלים נמנע, מאחר שהדבר היה כרוך בחקיקה מיוחדת, אשר תסדיר את נושא תשלום התמלוגים. כתוצאה מכך, הפכה חברת בזק לגוף היחיד במדינת ישראל המספק שירותי אינטרנט מהיר.
 
שלושה ימים לאחר מתן הרשיון, פנה תדמור אל חברת בזק והודיע לה, כי הוא שוקל להכריז עליה כעל מונופול בתחום תשתית בזק למתן שירותי אינטרנט מהיר. היום, חודש לאחר מתן הרשיון, ולאחר קבלת התגובה מן החברה, החליט תדמור להכריז על החברה כמונופול.
תדמור ציין בהודעתו, כי ישנה חשיבות רבה להכרזה על גוף כעל בעל מונופולין, במיוחד בשעה זו , ובמועד כה סמוך לתחילתה של תחרות בתחום מתן שירותי גישה לאינטרנט מהיר. תדמור הבהיר, כי הכרזה זו נוגעת לכל מפגש בין בזק והגופים הקשורים בה, לבין ספקי האינטרנט.

תגובת חברת בזק טרם התקבלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by