בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס באס.אם.אס  

סקס באס.אם.אס

 
 
עידו קינן חדשות  סיו

לא רק בצ'טים. כרבע ממשתמשי הטלפונים הסלולריים ניהלו במכשיר "סקס הודעות"; 90 אחוז מהגברים הבריטיים הודו כי שיקרו בקשר למקום המצאם בזמן שליחת הודעת טקסט לנייד; 15 אחוז מהבריטיות "זרקו" את החבר ב-SMS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר שנערך בין צעירים בגילאי 18-24 באירופה מראה, כי רבע ממשתמשי הטלפונים הסלולריים לקחו חלק ב"סקס הודעות", כך מדווח אתר הרג`יסטר הבריטי.
 

כ-80 אחוז אחוזים מהגברים הגרמנים "עשו את זה" ב-SMS. כ- 20 אחוז מהנשים הפיניות שלחו הודעות לוהטות מהסאונה.

תשעים אחוז מהגברים הבריטיים הודו כי שיקרו בקשר למקום בו היו בזמן שליחת.SMS עוד ממצאי הסקר: כ- 15 אחוז מהבריטיות זרקו את החבר ב-SMS.
לעומתן, 20 אחוז מהאיריות קיבלו הצעת נישואין ב -SMS. איפה בדיוק נמצא החתן המיועד, שמונע ממנו לשאול אותך בפנים? כנראה בפאב, מלכלך עלייך: 60 אחוז מהגברים האיריים "מספרים לחברה" ב-SMS.

6 אחוזים מהאירופאים התוודו, כי שלחו הודעות SMS בעודם מתערבבים עם בני ובנות זוגם. הסקר נערך על ידי חברת התוכנה לניידים M@gic4, במסגר תוכנת G@te, שתאפשר שליחת הודעות טקסט מהנייד, מלוות במוזיקה ובאנימציה.

ובכל זאת, אנחנו מלאים קנאה באירופים, שיכולים להשתרלל ב-SMS בלי חשבון. אלינו, למזרח-התיכון הלוהט, נשלחו הודעות SMS לאלפי מנויי אורנג`, בהן נמסר כי המכשיר עומד להתפוצץ. ההודעה התבררה כמתיחה, שהביאה לקריסת מוקד שרות הלקוחות של אורנג`. מקור ההודעות, אגב, היה מערב-אירופה.

חברת סלקום, לה כ-1.8 מיליון לקוחות, דיווחה כי מיליון הודעות נשלחות על ידי לקוחותיה ביום, 45 אחוזים מהן הודעות פרטיות. אבל אנחנו משוכנעים, כי יש הרבה פחות "LOVE U, BABE", והרבה יותר "BO, MOSHE, YESH MAKOT".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by