בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פלייסטשן 2 בטירוף שלהם 

פלייסטשן 2 בטירוף שלהם

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

ביקושים גבוהים למשחק בארצות הברית ובאירופה גרמו לכך שגולשים רבים הפעילו כלי חיפוש אוטומטיים ברשת אשר גרמו לסתימתה; רבים מן הצרכנים נפלו קורבן לתרמיות שונות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הביקוש העצום לקונסולת המשחק החדשה- "סוני פלייסטשן "2 ממשיך להעביר אנשים על דעתם, הצרכנים כל כך נואשים במאמציהם להשיג את מכונת המשחקים החדשה, עד שהם מסתכנים בסתימת הרשת, וגרוע מזה - בחשיפה למגוון של נוכלויות.
 
הביקוש למכונת-המשחק של "סוני" עדיין ברמות שיא, והחברה לא מצליחה לספק די מכונות בכדי לענות עליו. צרכנים רבים מצאו לעצמם כלי מיוחד שיסייע להם ב"קרב": תוכנות "סוכן חכם" (ntelligent agents). תוכנות אלו, הנקראות גם רובוטים (או בוטים), נועדו להתמודד עם עודף מידע באמצעות סריקה וחיפוש מידע עבור מפעיליהן. אולם התוכנות כך מסתבר רק מגבירות את עודף המידע והופכות אותו לבלתי יעיל.

מפעילי האתרים GoHastings.com ו-BlueLight.com הסבירו לאחרונה כי ה"בוטים" גורמים לקריסה של שרתי האתרים ולנפילה של האתרים. "באחד המיקרים קיבלנו כ- 80,000 פניות בדקות מועטות", מסר דוברBlueLight", ברור לנו שמדובר בפעולת בוטים".

בתוך כך, מזהירות משטרות רבות כי חלק גדול מהעסקאות הללו הוא עסקאות רמייה, ואין בהן ממש. בלוס-אנג`לס, לדוגמא, נתפס אדם שמכר, דרך האינטרנט 2500 מכונות פליי-סטיישן 2, שכלל לא היו לו, ובאירלנד נתפס מפעל לדיסקים מזויפים עבור מכונת המשחק הפופולרית, שרווחיו מימנו את המחתרת האירית.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by