בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס, אמונה וכל השאר 

סקס, אמונה וכל השאר

 
 
יניב קרן, מערכת סיון

הסקר הגדול של חברת COM3 בחן את דפוסי ההתנהגות של האוכלוסיה האנושית; 54 אחוז מן הישראלים העידו כי קיימו יחסי מין בטבע לעומת 25 אחוז מאוכלוסיית שאר העולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסקר המקוון הגדול ביותר, הסתיים לפני ארבעה ימים. בסקר השתתפו למעלה ממיליון מאתיים איש ב256 מדינות. ישראל דורגה במקום ה-43 מבחינת אחוזי ההשתתפות, עם 2316 משתתפים.
 
באמצע חודש נובמבר השנה, החלה חברת com3 בסקר עולמי שנערך באמצעות אתר אינטרנט מיוחד ובאמצעות אלפיים סוקרים. הסקר בחן את דפוסי ההתנהגות של אוכלוסיית העולם ואפשר להתעדכן בתוצאות בזמן אמת.

מאז סיום הסקר ניתן להיכנס לאתר ולחזות בתוצאות הסופיות. האתר גם מאפשר לעשות השוואה בין מדינות וחיתוכים על פי מין וגיל. בין גודש הנתונים המעניינים באתר מתברר למשל כי רק 46 אחוז מאוכלוסיית העולם שהשתתפה בסקר מרוצה מחיי הסקס שלהם, בישראל המצב עגום מעט יותר; רק 43 אחוז מן המשתתפים העידו כי הם מרוצים.

לגבי יחסי מין מחוץ לחדר המיטות העידו 54 אחוז מן הישראלים כי קיימו יחסי מין בחיק הטבע ובמקומות ציבוריים ואילו באוכלוסיית שאר העולם מעדיפים לשמור על פרטיות- רק 25 אחוז העידו כי יצאו החוצה לעשות סקס. לגבי פנטזיות מעבר לבן הזוג ענו שבעים אחוז מן הישראלים כי הם רואים בכך מעשה לגיטימי, ואילו בשאר העולם רק 56אחוז. אבל סקס כאמור מהווה רק קטגוריה אחת במגוון השאלות שהציג הסקר. בקטגוריה אמונות ודת מתברר כי רק 43 אחוז מן הישראלים מאמינים בקיום יישות על לעומת 70 אחוז מאוכלוסיית שאר העולם. הסקפטיות חוגגת גם בשאלת החיים אחרי המוות, רק 49 אחוז מן הישראלים ענו כי הם מאמינים בהמשכיות אחרי המוות לעומת 72 אחוז בשאר העולם.

אתר הסקר ימשיך לפעול בימים הקרובים ויאפשר לכל גולש להיכנס ולחזות בתוצאות המעניינות. ניתוח מלא של התוצאות והצגתם בצורה גרפית יעשה בימים הבאים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by