בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורות לבנוניים: סיכוי ממשי להסכם קרוב בעניין השבויים 
 
 
חדשות נענע 

לדברי אותם המקורות מדובר בעסקה לשחרור שלושת החיילים החטופים בלבד, ללא רון ארד ואלחנן טננבאום. מקורות ביטחוניים בישראל מסרבים להתייחס לידיעות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתונות הגרמנית מפרסמת הבוקר (יום שלישי) ידיעות ממקורות לבנוניים, המצביעות על גיבוש עסקת חילופי שבויים בין צה"ל לחיזבאללה.
 
לדברי המקורות, ייתכן שיושג הסכם לחילופי השבויים כבר בתוך עשרה ימים ובתמורה לשחרור החטופים הישראליים יקבל החיזבאללה לידיו את כל האסירים הלבנונים הכלואים בישראל, 13 במספר, בתוכם מוסטאפה דיראני ושייח` עובייד. עוד נמסר כי העסקה כוללת בתוכה את שלושת החיילים החטופים בלבד, ללא אלחנן טננבאום ורון ארד.
 
לידיעות אין אישור משום גורם רשמי ומהימנותם אינה ברורה. מקורות ביטחוניים מסרבים הבוקר להתייחס לידיעות וסגן שר הבטחון אפרים סנה אמר כי אין פריצת דרך במגעים להחזרת החטופים על אף המאמצים.
 
 
בני משפחותיהם של שלושת החיילים החטופים וכן בני משפחת טננבאום נועדו אמש עם הרמטכ"ל שאול מופז וכן עם נציג הצלב האדום בישראל רנה קוריסניק. הבוקר אמר קוריסניק כי אין עדיין שום ידיעות מוצקות לגבי מצב החטופים. עד עתה לא הותר לשום גורם מתווך להפגש עם החיילים השבויים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by