בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דרושים שוטרי אינטרנט 

דרושים שוטרי אינטרנט

 
 
אריאלה באייר, מערכת

הנשיא קלינטון הציג תכנית חדשה לגיוס סטודנטים במסגרת עתודה למשטרת הלוחמה בפשעי אינטרנט תמורת מלגה שנתית בת 12 אלף דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ככל שתופעת הפשיעה באינטרנט הולכת ומתרחבת רשויות החוק מתקשות להתמודד עם מימדיה ועם רמות התיחכום שלה. המימשל הפדרלי בארה"ב יודע שאינו יכול להתחרות עם המשכורות המשולמות למומחי אבטחה במגזר הפרטי ועל כן הגה את תכנית המלגות למתגייסים לשירות השיטור ללוחמה בפשעי אינטרנט.
 
במסגרת התכנית החדשה, אותה הציג קלינטון בנאומו השבוע, יגוייסו סטודנטים לשירות המדינה למשך שנתיים תמורת תשלום בן 12 אלף דולר לשנה. הסטונדנטים יעסקו בפעילות אבטחה ביחידות השיטור החדשות שהמימשל מתכוון להפעיל כבר מהסתיו הקרוב. קלינטון ציין בנאומו את אוניברסיטת נברסקה שפתחה פקולטה מיוחדת להתמחות בלוחמה בפשיעת סייבר והוסיף כי אוניברסיטאות נוספות שילכו בעקבותיה יזכו למענקי עידוד במסגרת התכנית הלאומית ללוחמה בפשעי אינטרנט, עליה הכריז המימשל.
 
קלינטון קרא לסטודנטים להתגייס למאבק ההגנה על נכסי המולדת האמריקנית שאתריה משמשים יעדי התקפה על ידי האקרים מרחבי העולם. "אני מאמין", אמר הנשיא, "שההתמחות והניסיון שתצברו במסגרת השרות, יסייעו לכם לאחר מכן להשתלב בשוק הפרטי, ועל כן אני קורא לכם להתחיל את השלב הראשון של הקריירה המקצועית בשרות המדינה". רשויות המימשל האמריקני מודעות לתופעת הטרור האינטרנטי ההולך ומתפתח על ידי גופים עויינים, ותכנית זו היא חלק מההיערכות הכוללת של המימשל בתחום ההגנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by