בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: אם איבחר - נתניהו יהיה שר החוץ וברק שר הביטחון  
 
 
חדשות  נענע

מבטיח להשיב את בכירי הליכוד שפרשו בעקבות התנהלותו של נתניהו ואומר כי גם הוא יכול לנצח את ברק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון אמר הערב (שלישי) בנאום בפני מרכז הליכוד באולם הסינרמה בתל-אביב כי אם ייבחר לראשות הממשלה יקים ממשלת חירום לאומית בה יכהנו אהוד ברק כשר הביטחון ובנימין נתניהו כשר החוץ.
 
"אם איבחר לראשות הממשלה", אמר שרון, "אקים מיד את ממשלת החירום הלאומית, החיונית הנחוצה לנו כל-כך, כשלצדי סגן ראש הממשלה ושר החוץ בנימין נתניהו, וסגן ראש הממשלה ושר הביטחון אהוד ברק". שרון אמר כי אם ברק לא יצטרף לממשלה - משה ארנס, שכיהן כבר שלוש פעמים בעבר כשר הביטחון, ימלא את התפקיד.
 

'כל מועמד שלנו מנצח כל מועמד של השמאל'

שרון רמז כי הוא המועמד היחיד המסוגל להחזיר את בכירי הליכוד, שפרשו על רקע התנהלותו של נתניהו, לחיק המפלגה. "אני קורא מכאן לכל חברינו שעזבו לחזור לליכוד, לחזור הביתה, לביתכם שהוא ביתנו כולנו. אני קורא לדוד לוי, לבני בגין, לדן מרידור, למקסים לוי, לרוני מילוא, למיכאל קליינר וחבריהם. ואני גם יודע שאני אחזיר אותם לליכוד הביתה". חברי המרכז, שהגיבו בקריאות תמיכה בביבי, נענו על ידי שרון בחיוך ובאמירה מבטלת: "גם ביבי, ברור שגם ביבי. גם ביבי, יחד עם ביבי, הכל יחד".

יצויין כי מרשימת הבכירים שאוזכרו כמועמדים לשוב לליכוד תחת הנהגתו של שרון הושמט שמו של שר הביטחון לשעבר, יצחק מרדכי, העומד למשפט בגין הטרדה מינית.


שרון התייחס גם לסקרים המנבאים לנתניהו ניצחון מוחץ על אהוד ברק בבחירות. "כולם יודעים ורואים שכל מועמד שלנו מנצח כל מועמד של השמאל, מפני שהבחירות האלה עוסקות במדיניות הכושלת של ראש הממשלה ברק".

"יריבינו מהשמאל חשבו שהליכוד זאת תנועה מתה. יחד, כל הליכודניקים, כולנו, הוכחנו שאנחנו הליכוד זאת תנועה חיה, דינאמית, תנועה חזקה, שקיימת בכל מקום ולכן גם יחד ננצח".


 
 

'תפסיקו לנהל את חשבונות העבר'

"אני גאה בהישגינו בשנה וחצי האחרונות מאז נבחרתי ליו"ר הליכוד", המשיך שרון והחל מונה את הישגיו: "הבטחתי וקיימתי. פתחנו מחדש סניפים רבים, הסדרנו את חובותינו. פתחנו בפעילות חברתית, סיוע בלימודים, כיתות מחשב, סיוע לאזרחים במצוקה ובמיוחד בעתות חגים בשכונות ובערי הפיתוח".

שרון הוסיף כי "הקמנו את קואליציית ירושלים בעזרתו בחרנו נשיא חבר הליכוד, אחרי 52 שנים". שרון אמר כי הוא "מאמין ויודע שמשה קצב, הנשיא שבחרנו, הוא האיש שיכול באמת להביא אחדות בתוך עם ישראל".

"בכנסת התנהלה פעילות חקיקה נרחבת. חברי הסיעה עשו רבות בעניין זה". שרון מנה כמה "חוקים מאוד חשובים ומאוד רציניים" שהתקבלו כבר בקריאה שלישית. בין החוקים ציין שרון את חוק רמת-הגולן ואת ה"חוק למניעת הבאת פליטים פלסטינים".

כשהזכיר את פועלו של ח"כ מיכאל איתן, האופוזיציונר החריף ביותר בסיעה לנתניהו, נשמעו באולם קריאות בוז. שרון, בתגובה, נזף בחברי המרכז: "בשביל שננצח את הבחירות כולם צריכים להיות ביחד. תפסיקו לנהל את חשבונות העבר. גמרנו את חשבונות העבר".

"היום מסתבר, מול התנהגות הפלסטינים, שהדרך שלנו היתה נכונה ונשארה נכונה. דרך הוויתורים ללא תמורה של השמאל, מובילה לא לשלום אלא לאלימות. ולעומתה, רק הדרך שלנו יכולה להביא שלום, כי אין שלום בלי ביטחון. ומי שיוביל בדרך שלנו ינצח".

שרון חתם את נאומו באומרו כי "אני רוצה לומר דבר אחד לכולנו, אותו צריך תמיד לזכור. צריך לזכור כי ליכוד מלוכד מנצח, מנצח".
שירת הברבור של המועמד שרון? מדברים על זה עכשיו בפורום בחירות בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by