בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החיזבאללה: עסקת חילופי השבויים יצאה לדרך  

החיזבאללה: עסקת חילופי השבויים יצאה לדרך

 
 
חדשות נענע 

תחנת הטלוויזיה אל-מנאר מסבירה את הכחשות ישראל את הידיעות על העסקה בכך ש'הכיבוש הישראלי מתייחס בזהירות רבה לנושא'. מופז: יצרנו קשר עם החיזבאללה, אך עדיין לא מתנהל מו"מ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תחנת הטלוויזיה של ארגון החיזבאללה מכריזה הערב כי "עסקת חילופי השבויים יצאה לדרך".
 
בחדשות Ynet דווח כי בשידור של תחנת הטלוויזיה אל מנאר הוסברו הכחשות ישראל את הידיעות על עסקת השחרור בכך ש"הכיבוש הישראלי מתייחס בזהירות רבה לנושא". עוד דווח כי במסגרת העסקה ישוחררו אלפי אסירים לבנונים ובהם השייח` עובייד ומוסטפה דיראני. זאת, לאחר שמוקדם יותר הערב דחה בית המשפט העליון את ערעורם של השניים על המשך החזקתם במעצר בישראל.
 

עיתון לבנוני: 'החיזבאללה מוכן לוותר על דרישתו לנסיגת ישראל מחוות שבעא'

הרמטכ"ל, רב אלוף שאול מופז, אישר היום לראשונה כי ישראל יצרה קשר עם החיזבאללה בנושא שחרור השבויים, בתיווך גרמני, אך אמר כי עדיין לא מתנהל משא ומתן עם הארגון.

הערוץ הראשון מדווח כי מופז הציע להתייחס בספקנות לדיווחים המגיעים מלבנון, לפיהם החודש עתידה להתבצע עסקת חילופי השבויים, במסגרתה ישוחררו עומר סועאד, בנימין אברהם, עדי אביטן ואלחנן טננבאום.

העיתון הלבנוני `אל מוסתקבל` כותב היום כי החיזבאללה מוכן לוותר על דרישתו לנסיגת ישראל מחוות שבעא ומסתפק בתביעה לשחרור כל האסירים הלבנונים והפלסטינים הכלואים בישראל.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by