בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי ההי-טק עבדו השנה יותר מאשר בשנה שעברה 

עובדי ההי-טק עבדו השנה יותר מאשר בשנה שעברה

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

מחקר מטה-גרופ קובע: עובדים בתחום טכנולוגיית המידע בילו יותר שעות בעבודה בשנת 2000, תחלופת העובדים עלתה בשני אחוז, השכר, לעומת זאת, עלה ביותר משישה אחוזים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר מטה-גרופ (Meta Group) קובע, כי בשנת 2000, עובדים בתחום ה-IT (טכנולוגיית-המידע) בארה"ב בילו בעבודה כ-30 אחוז יותר שעות מאשר ב-1999, כך לפי חדשות Computer World.
 
הסקר המקוון, שנערך בקרב 3000 מנהלים ובכירים בתחום ה-IT, מראה שממוצע העבודה השנתי ב-1999 היה 1375 שעות, ואילו ב-2000 הוא עלה ל-2157 שעות. עוד עולה מהסקר, כי תחלופת העובדים בתחום עלתה בשני אחוזים.

עובדים עוזבים חברות שלא ממהרות לעבור לטכנולוגיות חדשות, מכיוון שבחברות כאלה קשה להם להתקדם מקצועית ולקבל העלאה, מעריך טום בכרך, מהנדס מערכות בכיר בחברת הברוקרים סלומון סמית` ברני. עוד עולה מהסקר, כי קיימת עלייה של 6.6 אחוזים במשכורות בתחום ה-IT.

הווארד רובין, חוקר במטה-גרופ, אומר כי שעות העבודה המתארכות מקרבות את תעשיית ה-IT לצורת העבודה בבתי-מלאכה בימי-הביניים, בהם נוצלו העובדים לשעות רבות בתנאים קשים. אנליסטים מעריכים, כי הזמן הנוסף נובע מלימוד טכנולוגיות חדשות, והתמודדות עם וירוסים חדשים.

יכול להיות, שסיבה נוספת היא הפיטורים ההמוניים בדוט-קום, שמשאירים פחות עובדים עם יותר עבודה? לדעתנו, זה שהאנשים היו בעבודה, לא בהכרח אומר שהם עבדו.

ספקיות האינטרנט בישראל סובלות אף הן מהמשבר הפוקד את תעשיית האינטרנט. על פי הפרסום מהבוקר, נטוויז`ן ואינטרנט זהב הודיעו על פיטורי עובדים קבועים בחברה במסגרת צעדי התייעלות וניסיון לצמצם הפסדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by