בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תערוכת פאלם: אלפי מפתחים וקלאודיה שיפר 
 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

תערוכת PalmSource תפתח ביום שני
הקרוב; אלפי מפתחים עתידים להגיע
ולצפות בישומים עסקיים ומקוונים
ובפיתוחים עתידיים; קלאודיה שיפר גם
תהיה שם

 
 
 
 
 
 
 
 
 


אלפי מפתחים ודוגמנית-על אחת יגיעו ביום שני הקרוב לתערוכת מפתחי-פאלם
בסנטה-ברברה, קליפורניה.
 
דוגמנית העל, קלודיה שיפר, תפאר בנוכחותה את כנס ,PalmSource ותציג את "גירסת קלודיה" ל-:Palm Vx החלפת צבע הפאלם מצבע כסף עמום לתכלכל, מהוה
שינוי מהפכני בעולם המחשבים. כך מדווח אתר החדשות .Cnet

לאחר שיסיימו להזיל ריר למראה שיפר, יתפנו מפתחי הפאלם ללמוד את תוכניות החברה להפוך את מחשבי כף-היד שלה לחזקים יותר, מרושתים ומקוונים יותר, ומתאימים יותר לשימושים עסקיים.

פאלם ומייקרוסופט מנהלות, מזה זמן-מה, קרב על שוק המשתמשים העסקיים של מחשבי כף-היד. בהתאם לכך, יוקדש חלקו הראשון של הכנס לשימושים עסקיים. החברה מעריכה גם, כי כ-40 אחוז מהמפתחים שיגיעו לכנס מתמקדים ביישומים עסקיים. עם זאת, מומחים מעריכים כי האתגר החשוב הבא של מחשבי כף-היד הוא מקוונות ואינטגרציית-רשת, וכי החברה שתפתח את ה"קילר אפליקיישן" בתחום זה היא שתזכה בנתח גדול יותר מהשוק.

לפי מחקר של חברת ,Cahners In-Stat מכירות מחשבי כף היד יגדלו ב-28 אחוז כל שנה, עד שנת ;2004 עד לשנה זו, למעלה ממחצית מחשבי כף היד יהיו בעלי יכולת למקוונות אלחוטית. "מידע סלולארי הוא המפעיל את השוק הרווחי הזה", קובע דו"ח המחקר.

בכדי לתמוך בפעילות מקוונת, בקבצי MP3 ובמדיה זורמת, חייבים מחשבי פאלם להיות חזקים הרבה יותר. בהקשר זה, הודיעה חברה מוטורולה, המפתחת את מעבדי ה-Dragonball עליהם מבוסס הפאלם, על שיפורים במבנה המעבד ועל התאמתו לארכיטקטורת ,ARM שתשפר את ביצועיו באופן ניכר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by