בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מעכשיו זה רשמי: אפשר לקנות באינטרנט דרך הטלפון 

מעכשיו זה רשמי: אפשר לקנות באינטרנט דרך הטלפון

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

הפורטל Tellme ישתף פעולה עם ShopTalk;
בכוונתם ליצור רשת Web הפועלת באמצעות הטלפון בתחום המסחר המקוון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Tellme Networks הודיעה על חתימת עסקה עם אתר ShopTalk , לפיה יספק אתר Tellme שרותי מסחר מקוון ל-,ShopTalk ויאכסן את עסקי-הקול של החברה. השירות יאפשר למשתמשים לגלוש על תפריטי קול, באמצעות טכניקה של זיהוי קולי.
 
למרות שהעסקה היא בעלת מימדים צנועים עבור שתי החברות, היא מעוררת עניין רב בקרב אנליסטים, כיוון שהיא מהווה ניסוי רציני ראשון של מסחר ברשת-טלפונית. אתרי-קול כמו Tellme ושירותי מידע באמצעות הטלפון הוכחו כבר כבעלי ערך, עם זאת עדיין לא הוכחה יעילותו של מודל כלכלי המבוסס על טכנולוגיה כזו.

בניגוד למודלים עסקיים המתבססים על הפקת רווח מפרסומות,Tellme מתכננת להרוויח בעיקר מתעריפי פיתוח ואכסון אתר, אבל בכדי שאסטרטגיה כזו תעבוד, חייבים האתרים להוכיח את יעילות המודל העסקי.

Tellme היא אחת החברות הגדולות בתחום האספקה הטלפונית של תכנים אינטרנטיים; לאחרונה סיימה סיבוב נוסף של גיוס כספים, שהסתכמו ב- 125 מליון דולר, וזכתה גם בהשקעה בת 60 מליון דולר של חברת .AT&T

רעיון פורטל-הקול הולך וקונה לו אחיזה בתעשיה לאחרונה רכשה אמריקה-אונליין, חברה מתחרה בשם ,Quack.com בנוסף ידוע על מתחרה נוספת בשם BeVoacl המנהלת מגעים מתקדמים עם Sprint PCS ו-.Qwest
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by