בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיזוג הענק בין אמריקה און ליין לטיים וורנר- בספק 

מיזוג הענק בין אמריקה און ליין לטיים וורנר- בספק

 
 
מיכל סבו, מערכת סיון

ועדת הסחר הפדרלית תחליט היום אם לאשר את עסקת המיזוג או לחסמה; חבר ועדה רפובליקני עשוי להצביע בעד, בעוד שנטיית הנציג הדמוקרטי היא לפסול את העסקה. עמדת שלושת חברי הועדה הנותרים אינה ברורה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר חודשים רבים של דיונים מורכבים סביב סוגיית מיזוג הענק - אמריקה אונליין (AOL) וטיים ורנר (Time Warner) - צפויה ועדת הסחר הפדרלית (FTC) להכריע היום (חמישי) אם לאשר את העסקה או לחסום אותה. נכון לשעה זו, עדין עולות ספקות לגבי אישור הועדה.
 
ועדת הסחר הפדרלית תתכנס בשעה 11 בבוקר (שעון ארה"ב) בוושינגטון במטרה להכריע אם לאשר את העסקה, לפיה תרכוש אמריקה אונליין את טיים וורנר, או לחילופין להגיש תביעה לבית המשפט הפדרלי בבקשה לחסום את העסקה.
 
מתחרים וקבוצות צרכנים חוששים מכוחה המפלצתי של הישות הממוזגת בשוק התקשורת. מדובר ביצירת חברה אחת, המורכבת מאמריקה אונליין, ענקית האינטרנט העולמית, ומחברת טיים וורנר, ענקית המדיה והשניה בגודלה בקרב חברות הכבלים בארצות הברית. הידיעות בנוגע לעסקת המיזוג התפרסמו לראשונה בחודש ינואר השנה.
 
 
האיחוד האירופי, אשר בחן טווח צר יותר של העסקה לעומת האמריקאים, אישר את המיזוג בחודש אוקטובר. זאת לאחר ששתי החברות החליטו לחזק את קשריהן עם חברת ברטלסמן, ענקית המדיה הגרמנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by