בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
MSN ישתפו פעולה עם THEMARKER 

MSN ישתפו פעולה עם THEMARKER

 
 
יניב קרן ומיכל סבו,

MSN ישראל צפוי להודיע בימים הקרובים על שיתוף תכנים עם אתר TheMarker מקבוצת הארץ; שיתוף הפעולה עם גלובס הופסק מ"סיבות טכניות" אומר מנכ"ל MSN

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פורטל האינטרנט MSN ישראל יתחיל בימים הקרובים בשיתוף תכנים עם אתר האינטרנט TheMarker מקבוצת הארץ. על פי ההסכם המתוכנן יספק TheMarker ל-MSN תכנים בנושאי הייטק וכלכלה.
 
אתר MSN ישראל, הנמצא בבעלות משותפת של חברת "אינטרנט זהב" ומיקרוסופט ישראל, הוקם לפני כשנה. האתר פועל במודל עסקי של פרסום תכנים חיצוניים.
 
בין ספקי התוכן השונים של האתר נמנים עיתון הארץ, גלי צה"ל, אנליסט אונליין ועוד. "גלובס" מקבוצת פישמן שיתף פעולה בעבר עם MSN מיום עלייתו של האתר ולמשך כשלושה חודשים, משעבר MSN לפורמט החדש, הופסק שיתוף הפעולה בין הצדדים.
לדברי אלון גל מגלובס, שיתוף הפעולה הופסק מסיבות טכניות ולא ממניעים אחרים, אולם לא מן הנמנע כי הוא יתחדש בעתיד.
 
 
על פי הערכות גורמים בתחום, שוק הפרסום המקוון נמצא בקשיים מאז חדירתה של Ynet שהורידה מהותית את מחירי הבאנרים. כתוצאה מכך, מתקשים אתרי האינטרנט, ובייחוד המובלים מבניהם, למכור את כל שטחי הפרסום באתר. לא מן הנמנע, שאתר תוכן כלכלי חזק כמו גלובס ישקול את צעדיו לאור מצבו הפיננסי של אותו גוף עמו הוא בא במגע.
 
לדברי מנכ"ל MSN ישראל, דורון ליבשטיין, מצב המכירות בפורטל "מצויין", ליבשטיין אינו מרגיש בהשפעת הפורטל של `ידיעות אחרונות`: "מכירות הפרסום שלנו גדלו במאה אחוז בחודש נובמבר". ליבשטיין מרוצה מקצב ההתקדמות של הפורטל ומאמין כי תוך 18 חודשים הוא יעבור לאיזון כלכלי. "מכירת שטחי פרסום באינטרנט לא תהווה את מקור ההכנסה היחיד של אתרים בארץ אבל היא תהיה המקור העיקרי" אמר ליבשטיין. בנוסף הביע ליבשטיין תקווה כי שוק המפרסמים יגדיל את נתחי הפרסום המקוון, מה שעתיד להביא להתאוששות של כל הענף. ליבשטיין ציין כי המגעים עם גלובס לא נפסקו ויתכן מאוד ששיתוף הפעולה יתחדש בעתיד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by