בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו: לא אתמודד אם הכנסת לא תפוזר 
 
 
חדשות נענע 

'אין טעם להיבחר לראשות הממשלה ולא להיות מסוגל לתפקד ולפעול', נימק ראש הממשלה לשעבר את החלטתו. נתניהו הודיע גם יתמודד על הנהגת הליכוד בכל מקרה. מועצת החכמים של ש"ס תתכנס ביום ראשון כדי להחליט כיצד תנהג הסיעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו הודיע הערב (חמישי) כי החליט שלא להתמודד על ראשות הממשלה אם לא תפוזר הכנסת ויוחלט על עריכת בחירות כלליות.
 
בראיון לערוץ הראשון הערב אמר נתניהו ש"צריך להפסיק את כל התרגילים וללכת לבחירות".

כשנשאל האם החלטתו היא סופית ענה נתניהו: "חד משמעית, כן" ונימק כי "אין טעם להיבחר לראשות הממשלה ולא להיות מסוגל לתפקד ולפעול". נתניהו אמר כי הכנסת הנוכחית היא חצויה, מפולגת ו"לעומתית כלפי עצמה".

נתניהו הבהיר כי אינו מעוניין בחוק המכונה "חוק נתניהו", שמטרתו לאפשר לו ולמועמדים אחרים שאינם חברי כנסת להתמודד על ראשות הממשלה גם בבחירות מיוחדות. "הכנסת העבירה חוק בקריאה טרומית", אמר נתניהו, "חוק שמעזים לקרוא אותו על שמי, למרות שאני לא מעוניין בחוק הזה".

 

לא עוסק באיומים, לא עוסק בתרגילים

בתשובה לשאלה האם מדובר בתרגיל לחץ המכוון לש"ס, כך שתתמוך בפיזור הכנסת, אמר נתניהו כי "אני לא עוסק באיומים, אני לא עוסק בתרגילים" והוסיף כי הסביר את הדברים ליו"ר ש"ס אלי ישי "בשיחה פתוחה וידידותית".

נתניהו הבהיר כי יתמודד על ראשות הליכוד בכל מקרה, כיוון ש"אני רוצה להאמין שחברי הכנסת יעשו את הדבר הנכון" ויחליטו על פיזור הכנסת ועריכת בחירות כלליות.


נתניהו סירב לענות על השאלה אם יסכים להתמנות כסגן ראש הממשלה ושר החוץ בממשלתו של אריאל שרון, אם ייבצר ממנו להתמודד על ראשות הממשלה ואמר כי "אני לא עוסק במינויים לא שלי ולא של ראש ממשלה אחר", אך ציין כי יתייצב מאחורי כל מועמד של הליכוד לראשות הממשלה. 
 

ח"כ אזולאי: ש"ס היא לא תוכנית כבקשתך

ח"כ דוד אזולאי מש"ס הגיב על דבריו של נתניהו באומרו כי היה סיכום בין הליכוד לש"ס לפיו שתי הסיעות תפעלנה להעברת החוק המאפשר גם למועמדים שאינם חברי כנסת להתמודד על ראשות הממשלה.

"אנחנו לא משנים כל יום את עמדתנו. הנתונים לא השתנו מאז שמר ביבי הכריז על התמודדותו", אמר אזולאי, "היה סיכום, בסיכום הזה נעמוד עד הסוף ולא נסור ממנו".

"ש"ס היא לא תוכנית כבקשתך של הליכוד או של ביבי", אמר אזולאי.

דובר סיעת ש"ס יצחק סודרי מסר כי ביום ראשון תתכנס מועצת החכמים של ש"ס ותחליט על המשך צעדיה הפוליטיים של התנועה.הצהרת כוונות או תרגיל פוליטי? מדברים על זה עכשיו בפורום בחירות בנענע
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by