בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אושר מיזוג הענק בין 'טיים וורנר' לאמריקה אונליין 
 
 
יניב קרן, מערכת סיון

ועדת הסחר הפדרלית אישרה את עסקת המיזוג בין שתי הענקיות התקשורת. לאחר שאלו התחייבו לשמור על האינטרסים של הגולשים בעתיד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הסחר הפדרלית בארצות הברית (FTC) אישרה הערב את עסקת המיזוג בין שתי ענקיות התקשורת "טיים וורנר" (TW) ואמריקה אונליין (AOL). כך מדווחת סוכנות הידיעות איי.פי.
 
חברי ועדת הסחר הפדראלי, שהתכנסה בשעה 11 בבוקר (שעון ארה"ב) בוושינגטון, אישרו פה אחד את בקשת המיזוג בין שתי חברות הענק. ההכרעה התקבלה לאחר ששתי החברות התחייבו בפני הוועדה להגן על האינטרסים של צרכני האינטרנט במהלך השנים הבאות.
 

עסקת המיזוג הגדולה ביותר בתולדות האינטרנט

האישור הנוכחי צפוי להביא לאישור העסקה הגדולה בתולדות האינטרנט בסכום כולל של 11 מיליארד דולר. לאחר שבועות של דיונים מורכבים סביב אישור יצירתה של ישות ממוזגת בסדר גודל די מפלצתי, החליטו חמשת חברי הועדה לתמוך בעסקה.

אתמול עוד היו ספקות לגבי אישור המיזוג על ידי הועדה. בתחילה נראה היה, כי חבר ועדה אחד נוטה לאשר את העסקה, ואחר נוטה לחוסמה. עמדתם של שלושת חברי הוועדה הנותרים היתה אז בלתי ברורה.

האיחוד האירופי, אשר בחן את העיסקה בחודש אוקטובר השנה, אישר אותה לאחר ששתי החברות התחייבו לחזק את קשריהן עם חברת "ברטלסמן" הגרמנית.

כחלק מן ההסכם התחייבה "טיים וורנר", חברת הכבלים השניה בגודלה בארצות-הברית, לאפשר לגולשים בחירה בין ספקיות שירות לאינטרנט מהיר.
מפחדים ממפלצות? מדברים על זה בפורום תרבות דיגיטלית בנענע
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by