בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בן-עמי וערפאת סיכמו לחדש את המו"מ בשבוע הבא 
 
 
חדשות  נענע

בתום פגישה ארוכה שנמשכה לתוך הלילה במחסום ארז הוחלט כי שני הצדדים יפעלו במשותף להרגעת השטח; ההנהגה הפלסטינית תתכנס היום כדי לדון בסיכומים; היום צפוייה פגישה בין שחק לערפאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ, שלמה בן עמי, ויו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, סיכמו לפנות בוקר (שישי) על חידוש המשא המתן המדיני להסכם הקבע בשבוע הבא.
 
בתום פגישה בת כארבע שעות בין השניים שנערכה הלילה במחסום ארז בעזה הוחלט כי שני הצדדים - ישראל והרשות הפלשתינית יפעלו במשותף להרגעת האלימות באזור ויפעלו יחד ליישום הבנות שארם. בן עמי אמר כי הפגישה היתה "יוצאת מן הכלל, בהתחשב במשבר".

שר ההסברה הפלסטיני, יאסר עבד-רבו, אמר בתום הפגישה כי נידונו כל הנושאים. הוא הוסיף כי היום תתכנס ההנהגה הפלסטינית כדי להחליט אם לחדש את שיחות השלום עם ישראל.
 

האם יגיע קלינטון לאזור?

בעיתון "הארץ" פורסם כי בתום הפגישה נמסר עוד שערפאת מוכן למעורבות אמריקאית בדרגים הגבוהים ביותר, ומעוניין להגיע להסכם עוד בטרם ייערכו חילופי הממשל בארה"ב. יושב ראש הרשות אף הודיע כי הוא מסכים להיפגש עם ראש הממשלה אהוד ברק.

היום (שישי) מתוכננת פגישה נוספת הפעם בין ערפאת לשר אמנון ליפקין-שחק.

בימים הקרובים צפוי הממשל האמריקני לבצע הערכה נוספת בסיכויים להסכם ישראלי-פלסטיני. במסגרת זו יוחלט גם אם יש טעם להגעתה לאזור של מזכירת המדינה, מדלן אולברייט, ואולי אף לביקור של הנשיא, ביל קלינטון, לפני החלפת השלטון בארה"ב ב-20 לינואר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by