בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אמזון מובילה בפרסום באינטרנט 
 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי


דו"ח חדש של חברת AdRelevance קובע: אמזון היא המפרסמת הגדולה ביותר באינטרנט עם למעלה מ-500 מיליון מודעות נצפות בשבוע. לטענת המומחים, האסטרטגיה של אמזון עשויה להוות את הסטנדרט בתעשיית האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דו"ח חדש של חברת AdRelevance מגלה כי אמזון היא המפרסמת הגדולה ביותר באינטרנט, עם למעלה מ- 500 מליון מודעות נצפות (ad impressions) בשבוע. אמזון הובילה את טבלת מפרסמי הרשת בשמונה מתוך תשעת השבועות האחרונים.
 
מומחי AdRelevance אומרים, כי אם ישיג הקמפיין של אמזון את מטרותיו, ייתכן מאוד שהחברה תצליח לייצב את עצמה, ולזכות בדומיננטיות מוחלטת בשוק שלה. אם אמנם כך יהיה הדבר, תהיה האסטרטגיה של אמזון לסטנדרט בתעשיית האינטרנט, אמר צ`ראלס בושוולטר, סמנכ"ל למחקר מדיה ב-AdRelevance.
 
לפי הדו"ח, בתחילת ספטמבר ביצעה אמזון שינוי יסודי בקו הפרסומי שלה, מקמפיין זיהוי מותג (Brand Recognition Campaign) לקמפיין שרובו פרסומות שיווק-ישיר (Direct Marketing). כותבי הדו"ח קובעים כי הבחירה לשנות את הקמפיין היתה נכונה ונבונה, שכן בתקופת החגים רוצות החברות שמודעותיהן ישיגו תוצאות מיידיות. לפי דו"ח Nielsen/NetRatings, מודעות אמזון אכן הביאו קונים רבים יותר לאתר. נתוני אמזון קובעים, כי מתחילת נובמבר נרכשו באתר למעלה מ- 25 מליון מוצרים.
 
 

הפרסום ישפר מאזן החברה

הדו"ח קובע גם כי אמזון בוררת בקפידה רבה יותר את האתרים בהם היא מפרסמת. כתוצאה, בחמשת האתרים בהם החברה מפרסמת הכי הרבה, עלתה רמת הצפייה במודעות מ-5 אחוזים ל-20 אחוזים בתוך שנה.

כותבי הדו"ח צופים, שהקמפיין החדש והממוקד יביא לשיפור מאזן החברה, ולרווח של מיליארד דולרים ברבעון האחרון של שנת 2000, לעומת 650 מליון בתקופה המקבילה אשתקד.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by