בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון על נתניהו: נטש את התנועה ולא סייע בשיקומה 
 
 
חדשות נענע 

בראיון לערוץ השני, אמר יו"ר הליכוד: לראשות הממשלה נחוץ אדם עם ניסיון, שיודע לעבוד בצוות, שיודע להאציל סמכויות. הביע ביטחון בניצחונו בבחירות המקדימות בליכוד ובבחירות לראשות הממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, מסיר הערב (שישי) את הכפפות ותוקף את ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, שעתיד להתמודד מולו ביום שלישי על ראשות הליכוד.

 
בראיון לדן שילון ועמנואל רוזן בערוץ השני אמר שרון כי "יהיה בזה משהו בלתי הוגן לפנות את המקום למי שנטש לפני שנה וחצי, לא היה מעורב בכל הפעילות של שיקום התנועה".

שרון הוסיף כי "כדי להוות אלטרנטיבה צריך ניסיון ולדעת לעבוד בעבודת צוות" וכי כעת נחוץ "מישהו שיודע איך להתייעץ איך להאציל סמכויות, להטיל אחריות. "את זה, לצערי", המשיך שרון, "לא יודעים. בגלל זה נפלו שתי ממשלות".


 

'העם הזה צריך אחדות'

כשנשאל האם לנתניהו אין ניסיון מתאים אמר שרון כי "מאחר וביבי הוא גם חבר וגם יריב מתמודד, אז אני חושב שזה יהיה בלתי מתאים שאני אביע את דעתי בקשר אליו".

שרון אמר כי שכיוון ש"העם הזה קרוע, שסוע, מפוצל", ולכן "צריך אחדות". "מאחר וצריך אחדות, וזה הדבר העיקרי והחשוב ביותר", המשיך שרון, צריך הוא להוביל את המדינה בצד בנימין נתניהו כסגן ראש הממשלה ושר החוץ ואהוד ברק כסגן ראש הממשלה ושר הביטחון.

שרון הזכיר גם את שמותיהם של חברי הכנסת משה ארנס, דן מרידור, סילבן שלום, רובי ריבלין ויהושע מצא כמועמדים להצטרף לממשלה.
 
 

'אני חוזר ואומר: אני אנצח'

יו"ר הליכוד השתדל מאוד להישמע נחרץ כשחזר ואמר: "אני אנצח בבחירות האלה. אני חוזר ואומר: אני אנצח בבחירות האלה".

שרון הציג את תוצאות הסקר של ד"ר מינה צמח, שפורסמו בתוכנית כראיה לכך ש"אני בהחלט גובר על ברק וגובר על פרס".האם יצליח שרון להתאושש מול נתניהו? מדברים על זה עכשיו בפורום בחירות בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by