בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עבד רבו: ברק אינו רציני בכוונות השלום 
 
 
חדשות נענע 

'אני לא אופטימי ואיני צופה פריצת דרך', אומר הממונה על ההסברה ברשות הפלסטינית. מאשים את ברק בתרגיל בחירות שמטרתו להונות את השמאל ואת הערבים הישראלים כאילו הוא מתכוון להשיג הסכם עד הבחירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יאסר עבד רבו, הממונה על ההסברה ברשות הפלסטינית, יאסר עבד רבו, אומר היום (שבת) כי אינו צופה פריצת דרך בשיחות השלום כיוון שאינו רואה נכונות לפשרה בצד הישראלי.
 
"הם עדיין לא הגישו הצעות חדשות", אומר עבד רבו בראיון לסוכנות רויטרס. "אין לי אשליות שהישראלים משנים את עמדותיהם".
 
עבד רבו הזהיר כי אי הצלחתה של ארצות-הברית לשמש מתווך הוגן בסכסוך עלול להביא להחרפת המצב ולקריסת התהליך.

"אני לא אופטימי ואיני צופה פריצת דרך כיוון שהישראלים עדיין לא הפגינו רצינות, והם מנסים לשנות עובדות על-ידי כך שהם מציעים לנו משהו בבוקר ונסוגים ממנו בערב", אמר עבד רבו בראיון שנערך בלשכתו ברמאללה.
 
 

תרגיל בחירות

לדברי עבד רבו, ראש הממשלה אהוד ברק מנסה להונות את העולם, וכן את השמאל הישראלי והערבים הישראלים, ולגרום להם להאמין שהוא כן בכוונותיו ביחס להשגת הסכם שלום לפני הבחירות. "זה תרגיל בחירות. ברק רוצה שנתפשר ונשלם את המחיר של ניצחונו בבחירות. אנו מסרבים לעשות כן. הוא צריך לשלם את מחיר ניצחונו שלו".

עבד רבו הוסיף כי "אם ישראל מעוניינת לאותת לנו על סימנים חיוביים לרצינות, היא חייבת לבוא ולומר לנו שהיא מכירה בריבונות הפלסטינית על כל מזרח ירושלים, לא חלק ממנה, לא כמה חלקים מחוץ לחומות העיר העתיקה. רק עמדה כזו כזו תביא לתחילת הידברות אמיתית".

"אנחנו איננו מתכוונים לשנות את עמדתנו. עשינו את הפשרות הנחוצות וכעת ישראל צריכה לסגת מהשטחים שכבשה ב-67`, לרבות מזרח ירושלים".תהיה הבקעה מדינית? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by