בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אימייל אינטימי התגלגל למיליון תיבות דואר 

אימייל אינטימי התגלגל למיליון תיבות דואר

 
 
אריאלה באייר , מערכת

הודעת אימייל פרטית ועסיסית, ששיגרה לבן זוגה, עובדת במשרד עורכי דין יוקרתי בבריטניה, התגלגלה למחשביהם של מאות אלפי עורכי דין בבריטניה וארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תקרית מביכה מסעירה בימים אלה את ענף העסקים והמשפט של בריטניה וכבשה את הכותרות של צהובוני הממלכה המאוחדת. המקרה ארע במשרד עורכי הדין הלונדוני "נורטון-רוז", כאשר אחת העובדות, קלייר סווייר (26), שלחה הודעת אימייל פנימית, עם שתי בדיחות גסות, לעמיתיה במשרד וביניהם גם החבר שלה, ברדלי צ`אייט (27).

מיד לאחר מכן היא שיגרה הודעת המשך לחברה בלבד, ובה פירוט גרפי של החוויות האינטימיות המשותפות שלהם, כשהיא מהללת ומפארת את ביצועיו המיניים ואת "נתוניו המרשימים". אלא שה"כריש-פטיש" לא היה מסוגל לשמור את המחמאות האינטימיות רק לעצמו, ובלחיצת "forward" רץ לספר לחבר`ה "תיראו תיראו איזה מחמאות אני מקבל מה"מוניקה לווינסקי" שלי" כתב לחבריו.
 
ששת ידידיו הזכריים שקיבלו את האימייל העסיסי החליטו אף הם שהסיפור ראוי להפצה מידית והעבירו אותו הלאה, וכך הלאה והלאה, כשהאימייל עם התיאורים הגרפיים נוחת על מסכי המחשבים של אלפי משרדי עורכי-דין בבריטניה ובארה"ב, עובדי חברת המידע הפיננסי בלומברג, חברת הייעוץ הכלכלי ארתור אנדרסן, הבורסה בניו-יורק, ועוד.

משרד עורכי הדין "נורטון-רוז", הנחשב לאחד הגדולים והיוקרתיים בבריטניה, הפך תוך שעות ספורות לשיחת היום בפי כל וזכה לתהילה מפוקפקת שהוא בכלל לא פילל. דובר החברה השמרנית, בוב מק`פי, הוצף בפניות לקבלת תגובה מכלי התקשורת, כולל ה-BBC. "העובדים שעשו שימוש בלתי מהוגן באימייל המשרדי עברו עברה משמעתית חמורה והמשך העסקתם בחברה יוכרע על ידי ההנהלה בשבוע הבא", אמר מק`פי.

בינתיים העלמה סווייר, ששיגרה את היצירה הפופולארית, נאלצת להסתתר מחמת הבושה בבית משפחתה בסאסקס, כשצלמי הצהובונים התמקמו בפתח הבית. אולם ההתבצרות, כך נראה, לא תימשך זמן רב. מגזין הגברים הבריטי "Loaded" כבר הזדרז להציע לה לכתוב עבורו טור אישי בענייני סקס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by