בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט MSN : אירופה תפיק רווחים בתוך שנה 

מיקרוסופט MSN : אירופה תפיק רווחים בתוך שנה

 
 
יניב קרן, מערכת סיון

הפורטל האירופי של חברת מיקרוסופט צפוי לעבור למצב של רווחיות בתוך כשנה, כך לפחות מאמינים ומספרים מנהליו. בישראל, אופטימיים אבל פחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט הודיעה ביום שישי כי על פי תחזיותיה תעבור MSN אירופה למצב של רווחיות בתוך שנה. החברה אשר פרסמה את אזהרת הרווח הראשונה שלה מזה עשר שנים הודיעה עוד כי רווחיה ישולשו או יוכפלו פי ארבעה בשנת הכספים הקרובה.

לדברי מנהל המכירות של MSN אירופה, סיימון וויטס, מעבר לרווחיות יתרחש כתוצאה מעליה מהירה שתתרחש בתחום מכירת הפרסום ובזכות מכירת חסויות באתר. "רווחי הפרסום בMSN אירופה גדלו מעל הממוצע בענף", אמר מנהל MSN בריטניה לשעבר, ג`ודי גיבונס, אשר מונה באחרונה למנהל MSN אירופה.
 
בחודש אוקטובר השנה הודיעה חברת מיקרוסופט, כי היא מתכוונת להשקיע סכום של מיליארד דולר על מנת להביס את המתחרה מספר אחת שלה בארצות הברית- אמריקה אונליין. גיבונס אשר הצליח להעביר את MSN בריטניה למקום הראשון בין הפורטלים במדינה, עשה זאת על ידי חוזים ייחודיים עם מפרסמים, אשר הסכימו לשלם גם על באנרים בעמודים נצפים וגם לתת חסויות לאירועים מסויימים.

מנכ"ל MSN ישראל,דורון ליבשטיין, אמר בשבוע שעבר, כי הוא מאמין שהפורטל יעבור למצב של איזון בתוך שנה וחצי. ליבשטיין לא פירט כיצד יעבור הפורטל למצב זה, אולם ציין כי עיקר רווחי הפורטל ישענו גם בעתיד על פרסומות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by