בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פאוול וישי - תנו לקלינטון לנצח! 
 
 
איל פרדיס - פרשנות

אלי ישי לא רוצה להיזכר בהיסטוריית ההמונים של ש"ס כמי שריסק את המפלגה בפזיזותו, אין זה מקרה לכן שבעת האחרונה הופיעו סיסמאות בירושלים על המנהיגות העכשווית של ש"ס "הם סופרים את הדולרים, דרעי סופר את הימים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עכשיו ברורה כבר התמונה, שני אישים יקבעו את עתיד המזרח התיכון בחודשים הקרובים, האחד אלי ישי ששאגת האריה מהדהדת באוזניו ומהלכת עליו אימים, השני קולין פאוול האיש שיהיה נשיא ארצות הברית בפועל.

שאגת האריה מפחידה יותר מנהמת ביבי הקוסם, כך מתברר, אלי ישי לא רוצה להיזכר בהיסטוריית ההמונים של ש"ס כמי שריסק את המפלגה בפזיזותו. ההוריקן של מרכז הליכוד יסחוף אליו אלפים מתומכי ש"ס ומאלה הסבורים שאלי ישי וחבריו לא דאגו מספיק לרב אריה, אין זה מקרה שבעת האחרונה הופיעו סיסמאות בירושלים על המנהיגות העכשווית של ש"ס "הם סופרים את הדולרים, דרעי סופר את הימים"
 
מועצת החכמים של ש"ס אחראית ללא מעט מקרי לב במערכת הפוליטית יש לה נטייה קשה למתוח את החבל עד לקצה הבלתי אפשרי, יש לה את הפריבילגיה, היכולת והכשרון לעצור את נשימת המערכת הפוליטית עד לדקה ה-90, כמו תמיד. מועצת החכמים תחליט אם יהיה זה סילבן שלום, או נתניהו ואולי בצעד של נדיבות נדירה תעניק "המועצת" לברק עוד כמה חודשי שלטון למריטת העצבים המושלמת .

בצד האחר של האוקיאנוס הומלך לו מושך אחר בחוטים, לפי התיאורים המגיעים מארצות הברית בוש אינו יודע לנגן בסקסופון וסביר שיהיה זהיר ביחסיו עם בנות הבית הלבן, עובדה אחת עליו כבר לימדו אותנו , בוש אינו מאמין בעבודה קשה, זו הסיבה שבחר יועצים חרוצים במיוחד, שיהפכו כך נראה חיש מהר לנשיאים בעצמם.

קולין פאוול הוא רמטכ"ל לשעבר מה שיכול להבטיח לו שפה משותפת עם ברק. הוא יודע אנגלית, מה שיכול להבטיח לו גם שפה משותפת עם נתניהו. קולין פאוול הוא בן מיעוט נרדף ונמעך - עד לשנת 1967 הפרט הביוגרפי הזה היה יכול לעזור לנו, היום הוא יכול להקשות עלינו מאוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by