בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גבר הולך לאיבוד דרך הרשת 
 
 
עידו קינן, מערכת סי

קטע מניתוח לשינוי-מין בדרום-קוריאה שודר ברשת, ומשך אלפי צופים; החברות המשדרות מכחישות כי מדובר בסנסציה, ואומרות כי השידור מהווה מקור מידע לאנשים שרוצים לעבור את הניתוח, במדינה בה הנושא מוקצה מחמת מיאוס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קטע מניתוח לשינוי מין שודר לאחרונה באתר האינטרנט של מרפאה פרטית בדרום-קוריאה, כך מדווח הרג`יסטר הבריטי. השידור הקצרצר משך אלפי מבקרים לאתר.
 

המנותח/ת, לשעבר פסנתרן בן 27 (עכשיו פסנתרנית?), מרוצה מהניתוח, שחלק קטן ממנו שודר ברשת. השידור הוא שיתוף פעולה של המרפאה הפרטית, בה בוצע הניתוח, ושל חברה למידע רפואי.

השותפות מדווחות על תשע-עשרה אלף כניסות לאתר. לא ברור אם ההתחברות לאתר השתלמה, בהתחשב בכך שהניתוח ארך שבע שעות, ואילו קטע הוידאו הוא בסך-הכל בן עשר דקות.

"רוב האנשים שמבקרים באתר", אמר האורולוג שביצע את הניתוח, צ`אנג סון סאן, "חושבים לעבור את הניתוח, רובם כבר בטיפול הורמונלי. אני לא חושב שזה ימשוך אנשים אחרים".

השותפות מקוות, כי השידור ייתן לאנשים יותר מידע על הניתוח, במדינה בה לא מסתכלים בעין יפה על שינוי מין ונטיות חד-מיניות. הדיעות החשוכות על הניתוח לא מצאו חן גם בעיני המנותחת, שעזבה את דרום-קוריאה לאחר הניתוח.

שידור מקיף יותר התבצע בשבוע שעבר בישראל. ניתוח מוח שנערך בבית-החולים איכילוב בתל-אביב, שודר בשידור חי, מתחילתו ועד סופו. השידור עבר בהצלחה יחסית, כשמדי פעם נחתך הפסקול, והתמונה התחלפה במסך כחול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by