בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטניה: הנסיך וויליאם - הכי פופולרי בממלכה 
 
 
חדשות נענע 

נסיך החלומות ממשיך ליהנות מפופולריות עצומה, שעשויה להדיר שינה מיורש העצר צ'ארלס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטניה ממשיכה לחייך לנסיך וויליאם. הנסיך - ששמו הועלה כבר כמועמד לרשת את הכתר במקום אביו, הנסיך צ`ארלס - ממשיך ליהנות מפופולריות עצומה בממלכה.
 
סקר שנערך בין תושבי בריטניה ופורסם היום (ראשון), מורה על כך שהנסיך וויליאם הוא הפופולרי ביותר במשפחת המלוכה הבריטית בעוד סופי, אשתו הטרייה של דודו הנסיך אדוארד, היא הכי פחות פופולרית בממלכה.
 

ט3

הרוזנת מווסקס סופי ריס ג`ונס, החברה החדשה במשפחת המלוכה, נדחקה כאמור למקום האחרון בדירוג. סופי, שנישאה ביוני 1999 לנסיך אדוארד, בנה הצעיר של המלכה אליזבת, זכתה לציון הממוצע 4.3%, כאשר 17% מהנשאלים העניקו לסופי את הציון אפס.

לא הרחק ממנה נמצא בעלה, הנסיך אדוארד, שזכה לציון הממוצע 4.6. אשתו הקודמת של אדוארד, הדוכסית מיורק שרה פרגוסון ("פרגי"), זכתה אף היא לציון נמוך במיוחד: 4.4.
 
 

המלכה האם במקום השני

בקצה האחר של הטבלה, נמצא הנסיך התמיר ויפה התואר וויליאם, בנם של צ`ארלס ודיאנה, שזכה לציו ןהממוצע 7.4, כאשר 23% מהנשאלים מעניקים לנסיך בן ה-18 את הציון 10.

המלכה האם, שחגגה השנה את יום ההולדת המאה, נשרכת אחריו במקום השני עם הציון 7.1. הנסיכה אן, בתה של המלכה אליזבת זכתה לציון 7.1, בעוד המלכה עצמה זכתה בציון 6.7. יורש העצר הנסיך צ`רלס השיג את הציון 5.9.

סקר מורי, שנערך עבור הצהובון News of the World, ביקש מהנשאלים לדרג את בני משפחת המלוכה מאפס (חסר תועלת) ל-10 (נפלא). הסקר נערך בסוף השבוע האחרון בקרב 1003 נסקרים מהאוכלוסיה הבוגרת בבריטניה.


ומה הדירוג שלכם? מצביעים ומשפיעים עכשיו בפורום הממלכה המאוחדת בנענע


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by