בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המגזין 'ניוזוויק': שופטת ביהמ"ש העליון בפלורידה היתה 'מודאגת' מבחירתו של גור 
 
 
רויטרס


לפי המגזין, סנדרה דיי אוקונור הביעה את דאגתה בפני חברים ומכרים ביום הבחירות, כשנראה היה שהמועמד הדמוקרטי עושה את דרכו לבית הלבן. הפרסום עשוי לגרור גל חדש של האשמות נגד הטיה פוליטית של השופטים. השופטת עצמה מסרבת להגיב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שופטת בית המשפט העליון בפלורידה היתה מודאגת מבחירתו של אל גור לנשיאות ארצות הברית ואפשר שהדבר השפיעה על החלטותיה במאבק המשפטי בדרך לבית הלבן. כך עולה מדיווח של המגזין ניוזוויק.
 

לפי הדיווח, סנדרה דיי אוקונור אמרה בסביבות שמונה בערב (שעון ארצות הברית) ביום הבחירות, כשהסקרים הורו על יתרון לגור, כי בחירתו של המועמד הדמוקרטי היא "נוראה".
 

עוד ארבע שנים בפלורידה

המגזין מצטט שני עדי ראיה לדברים, שטענו כי אוקונור עזבה את החדר להביא אוכל, ובעלה ג`ון הסביר לחברים ומכרים שהיא מודאגת כיוון שהתכוונה לעבור לאריזונה ובחירתו של גור משמעותה מבחינתה ארבע שנים נוספות, כיוון שאינה מעוניינת שנשיא דמוקרטי יקבע מי יהיה מחליפה בתפקיד.

אוקונור (70) כיהנה כמנהיגת הרוב הרפובליקני בסנאט של אריזונה טרם מונתה ב-1981, על-ידי נשיא ארצות הברית דאז רונלד רייגן, לשופטת בבית המשפט העליון.
 
 
במהדורת המגזין, שתראה אור מחר (שני) נכתב כי דבריה של אוקונור עשויים לעורר מחדש את הביקורת לפיה שיקולים פוליטיים השפיעו על החלטותיהם של שופטי בית המשפט העליון בהכרעותיהם במאבק המשפטי בין פרקליטיהם של גור ושל בוש.

השופטת אוקונור סירבה להגיב לטענות והסתפקה בהודעה לאקונית: אין תגובה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by