בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלי ישי: בכל מקרה תומך בנציג הליכוד לראשות הממשלה 
 
 
חדשות  נענע

קורא לנתניהו להתמודד על ראשות הממשלה, אולם באם יחליט שלא לעשות זאת ימליץ למועצת החכמים לתמוך בשרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר סיעת ש"ס, ח"כ אלי ישי, אומר היום (שני) כי המגמה בש"ס היא לתמוך בכל מועמד של הליכוד לראשות הממשלה, גם אם נתניהו יחליט לא להתמודד לבסוף.
 
דקות אחדות לאחר שמועצת החכמים של ש"ס החליטה שלא לתמוך בחוק לפיזור הכנסת, כינס ישי מסיבת עיתונאים ובה אמר כי "לאחר התיעצויות ודיונים בימים האחרונים החליטה המועצת שלא לתמוך בפיזור הכנסת ולתמוך בשינוי החוק לבחירה ישירה. מועצת החכמים קוראת לנתניהו שיגיש מועמדות להתמודד, כפי שרוב העם רוצה. גם ציבור מצביעי הליכוד וגם ציבור מצביעי ש"ס קוראים לנתניהו להגיש מועמדות ולהביא לשינוי מדיניות ולממשלה טובה יותר שתביא שלום אמיתי. לכן נתמוך בנתניהו ולא בפיזור הכנסת".

ישיש הוסיף כי "מטרתנו היא הורדת ממשלת ברק ומרגע שברק התפטר יש אופציה להוריד את ברק. הדבר הטוב ביותר הוא ללכת לבחירות לראשות הממשלה בלבד ואז לקדם את הדברים החשובים שעומדים על הפרק לעם ישראל".

לשאלות הכתבים מה יקרה באם נתניהו יחליט לא להתמודד אמר ישי כי "אני מאד מקווה שנתניהו יתמודד. הכדור אצל נתניהו. גם לאריק שרון יש סיכוי לדעתי והוא לוקח את ברק בבחירות. אבל בלי קשר, אם נתניהו רוצה להביס את ברק הוא צריך להתמודד על ראשות הממשלה. אם לא אנחנו מאמינים שגם אריק שרון ינצח את ברק ובכל מקרה, אם יחליט נתניהו שלא להתמודד אני אמליץ למועצה לתמוך בשרון לראשות הממשלה".

בנימין נתניהו אמור להגיב על החלטת מועצת החכמים אחר הצהרים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by