בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: לא אכבד הסכם שברק יחתום ערב הבחירות  
 
 
חדשות נענע 

'את ההסכם הזה אי אפשר לקיים', אומר יו"ר הליכוד. נתניהו: 'עדיין מקווה ש-61 ח"כים ישימו את השיקול של המדינה לפניהם'. הפרימריס מחר בליכוד - בספק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, אומר הערב (שני) כי לא יכבד הסכם מדיני עליו יחתום ראש הממשלה, אהוד ברק, ערב הבחירות, עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת.
 
בתוכנית "משעל חם" בערוץ השני, אמר שרון כי לברק אין זכות לחתום על הסכם כלשהו עם ערפאת וכי "את ההסכם הזה אי אפשר לקיים". לדברי שרון, בממשלתו "יהיה קו מדיני אחר, קו מדיני ריאלי יותר".
 

שר החוץ הוא תפקיד מכובד

שרון שב ואמר כי אם ייבחר לראשות הממשלה יקרא למנהיג מפלגת העבודה להצטרף לממשלת אחדות לאומית.


שרון עקץ את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שהתראיין בתוכנית, על כך שסירב לקחת על עצמו את תיק החוץ, אותו מייעד לו שרון בממשלתו. "התפקיד הזה (שר החוץ) בעיני הוא תפקיד מאוד מכובד", אמר שרון. שרון הוסיף כי בכהונתו כשר החוץ בממשלת נתניהו הוא רואה את אחד התפקידים הבכירים ביותר שמילא הוא עצמו בחיים הציבוריים וציין כי את התפקיד מילאו אישים בעלי שיעור קומה דוגמת אבא אבן ומשה דיין. "אני מאוד הייתי שמח אם ביבי היה מצטרף לכל ממשלה", אמר שרון.

 
 

הפריימריס בליכוד עשויים להתבטל

נתניהו עצמו חזר בראיון שהעניק לנסים משעל על עמדתו, לפיה לא יתמודד על ראשות הממשלה, אלא אם כן תפוזר הכנסת. "כדי לעשות הרבה, אתה צריך להקים ממשלה ואתה צריך כנסת חדשה", אמר נתניהו בראיון והוסיף כי "עדיין אני מקווה ש-61 ח"כ ישימו את השיקול של המדינה לפניהם".

נתניהו תקף את ניסיונותיו של ראש הממשלה אהוד ברק להביא להבקעה מדינית ערב הבחירות "הוא הולך ובעצם נכנע לאולטימטום של ערפאת".

לגבי השאלה אם יתמודד על ראשות הממשלה בסיבוב הבחירות הבא, אם אכן יתקיים ב-2003, ענה נתניהו: "כשנגיע לזה - נראה". 
אם אכן תדחה הכנסת את הצעות החוק לפיזור הכנסת, אפשר שהפריימריס בליכוד, שנועדו למחר, יבוטלו.

מחר בבוקר יוכרע האם יותר למועמד השלישי על ראשות הליכוד - יו"ר "זו ארצנו" לשעבר, משה פייגלין - לעמוד לבחירה מול שרון. מחר עתידה ועדת הבחירות של הליכוד לקבוע האם יתאפשר לפייגלין להתמודד על ראשות המפלגה ומועמדה לראשות הממשלה, על אף הזמן הקצר אותו צבר כחבר הליכוד. אם תוסר מועמדותו, יבוטלו הפריימריס בליכוד.


אז מי יהיה מועמד הליכוד לראשות הממשלה? מדברים על זה עכשיו בפורום בחירות בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by