בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול-סטריט: ציפיות להפחתת ריבית משכו את הדאו לעליות 
 
 
חדשות נענע 

בסיום יום המסחר הראשון בשבוע המשיך מדד הנאסד"ק במגמת הירידות שאפיינה את השבוע שעבר. המניות הישראליות נסחרו במגמה מעורבת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות פרסום אינדיקטורים המעידים על האטה בכלכלה האמריקנית נוצרו לחצים להפחתת ריבית על ידי הפדרל ריזרב. הצפיות להפחתת הריבית משכו את מדד מניות התעשייה, הדאו ג`ונס, לעליות שערים של כ-%2.

 
יריות חדות של כ-%15 נרשמו במניות אמריקה אונליין. אמריקה אונליין, שאמורה להתמזג עם טיים-וורנר, הושפעה מאזהרת הרווח של טיים-וורנר. מניות טיים וורנר ירדו בשיעור חד של כ-13%, לאחר שהחברה הודיעה היום (שני) כי הרבעון הרביעי של השנה יסתיים עם שיעורי צמיחה של כ-%11, לעומת ההערכות המוקדמות שדיברו על שיעורי צמיחה של 13%.
 

עליות שערים במניות הפיננסים

ירידות של כ-%2 נרשמו במניות לוסנט. מניית מוטורולה ירדה ב-%1 וירידה דומה רשמה מניית ג`נרל מוטורס.

עליות שערים נרשמו מניות הפיננסים. מניית ג`י פי מורגן רשמה עליה של 2.74%. מניות אמריקן אקספרס רשמו עליות שערים של כ-%4.7 ומניות סיטי גרופ עלו ב-4%.

מניות חברת הביטוח הרפואי, אנטה, עלו בשיעור חד של %11.6 לאחר שהחברה פירסמה שבמסגרת קיצוצים תפטר כ- 5000 עובדים. מניות ג`ילט רשמו עליה של %3.4 לאחר שהחברה הודיעה על קיצוץ של כ-%8 מכוח העבודה של החברה, במטרה לחסוך בכ-430 מיליון דולר מהוצאות החברה.
 
 

מגמה מעורבת בישראליות

מגמת מסחר מעורבת נרשמה היום במניות הישראליות. מניות טריון צללו ב-%61.3 בעקבות אזהרת רווח שפרסמה היום החברה.

מניית צורן צללה בשיעור של %24.4. מניות חברת רדוור ירדו בכ-%6. הירידה במניות רדוור נרשמה למרות הודעת החברה על שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת DIMENSION DATA, שבמסגרתו הפעולה תספק החברה לחברת DIMENSION DATA הדרום-אפריקנית, מערכות מתוצרתה.

ירידות שערים נרשמו גם במניות חברת צ`ק פוינט. מניית צ`ק פוינט ירדה ב-%6. מניית הריבוע הכחול ירדה ב-%1. מניית אורבוטק רשמה ירידות שערים של כ-%2.

עליות שערים נרשמו הערב במניות חברת טבע שעלו בשיעור של %1.2. גם מניית כור רשמה עליה בשיעור של כ-%1.2. מניית קומברס עלתה ב-%1.9 ומניות חברת אלרון הוסיפו כ-%4 לשערן. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by