בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נתניהו לא מתמודד- בוטלו הפריימריס בליכוד 
 
 
חדשות נענע 

בעקבות הודעת הפרישה הרשמית של נתניהו, בוטלו הפריימריס ע"י יו"ר ועדת הבחירות של התנועה. שמעון פרס ממשיך לשקול הצגת מועמדות לראשות הממשלה אם כי נראה כי קטנים הסיכויים לדבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום (שלישי) לפנות בוקר הודיע בנימין נתניהו לועדת הבחירות של הליכוד כי הוא מסיר את מועמדותו לראשות הליכוד. בכך מממש נתניהו את הבטחתו כי לא יתמודד לראשות הממשלה כול עוד הכנסת לא תתפזר.

 
בהודעה שנמסרה באמצעות לשכתו אמר נתניהו: "כיוון שלכנסת לא היה את אומץ הלב להיענות לרצון הציבור ולהעמיד את עצמה לבחירות חדשות, החלטתי לקיים את הבטחתי לציבור והודעתי על הסרת מועמדותי לראשות הליכוד ולראשות הממשלה. אשקול בחיוב להתמודד על תפקידים אלה כשהכנסת תחליט לפזר את עצמה כדי לאפשר הקמת ממשלה יציבה ואפקטיבית בישראל"

כפי שנראים הדברים כרגע, יהיה זה אריאל שרון שיתחרה על ראשות הממשלה מול אהוד ברק. עדיין לא ברור האם השר שמעון פרס יצטרף כמועמד שלישי, אם כי מקורביו אומרים הבוקר שבמצב הקיים, פחות מחודשיים לפני הבחירות, לא יהיה באפשרותו של פרס להכין עצמו להתמודדות.
 
לאריאל שרון, שמכהן כחבר כנסת מזה 23 שנים, תהיה זו הפעם הראשונה בה הוא מתחרה על ראשות הממשלה כיו"ר תנועת הליכוד. משה פייגלין, שהתכוון גם הוא לרוץ לראשות הממשלה מטעם הליכוד, נדחה ע"י היועץ המשפטי של המפלגה מכוון שאינו עומד בקריטריונים הנדרשים מבחינת הותק בתנועה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by