בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סופית: הבחירות המיוחדות ייערכו ב-6 בפברואר 
 
 
חדשות נענע 

יו"ר ועדת הבחירות הודיע כי הוא אינו מתנגד לקיום הבחירות תוך 60 יום. ועדת החוקה לא תביא להצבעה בכנסת את החוק לדחיית הבחירות ב- 30 יום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר ועדת הבחירות, השופט מישאל חשין, הודיע לחברי הכנסת החברים בוועדת החוקה כי הוא אינו מתנגד עוד לקיום הבחירות המיוחדות תוך 60 יום. 
חשין אמר לחברי הכנסת כי ועדת הבחירות תוכל לעמוד בלוח הזמנים. לכן הצעת החוק של ועדת החוקה לדחות את קיום הבחירות בשלושים יום לא תעלה להצבעה בכנסת בקריאה שניה ושלישית והבחירות יתקיימו בשישה בפברואר.

במידה והבחירות אכן יתקיימו בפברואר, פוחתים הסיכויים כי שמעון פרס יציג את מועמדותו לראשות הממשלה. כזכור, פרס הודיע כי רק לאחר שיוחלט על מועד הבחירות הוא יפרסם את החלטתו האם הוא מתכוון להתמודד או לא.

בערוץ השני דווח כי פרס אמר שיודיע על החלטתו רק ביום חמישי, היום האחרון להגשת מועמדות.

יוסי שריד אשר נפגש היום עם שמעון פרס אמר בסיום פגישתם כי גם הוא אינו יודע מה כוונתו של השר לפיתוח אזורי. שריד הוסיף כי מרצ תשקול את תמיכתה במועמד על סמך יכולתו לגבור על מועמד הימין וגישתו לתהליך השלום.

ח"כ אורי סביר, שנפגש עם שמעון פרס קודם לפגישה עם שריד, אמר כי תמיכתו בפרס מובטחת- במידה ואכן ירוץ. בבוקר רמז השר שלמה בן עמי כי אין טעם במתמודד נוסף מטעם מחנה השלום.


בינתיים, תנועת `צעירי העבודה` מארגנת הפגנה מול ביתו של פרס כשהם קוראים לו להודיע על הסרת מועמדותו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by