בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב: העברת קבצים בין תוכנות המסרים 

בקרוב: העברת קבצים בין תוכנות המסרים

 
 
יניב קרן, סיון.קום

בקרוב מאוד ניתן יהיה להעביר קבצים ולשוחח בין ארבעת תוכנות המסרים המובילות בעולם; החברות עסוקות בימים אלה בבדיקה מתקדמת שתאפשר להתחיל בשירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעתיד הקרוב ניתן יהיה להעביר קבצים ולשוחח בין שלוש תוכנת גדולות להעברת מסרים מידיים של MSN, YAHOO,ו-AOL, בעזרת תוכנת Amister.
 
פונקציה כזו תגדיל את מאגר הקבצים ותהווה אלטרנטיבה לנאפסטר. עד כה ניתן היה לתקשר רק בין תוכנת המסרים המיידיים שלAOL ו AIM ובין תוכנת ICQ השייכת גם היא לאמריקה אונליין.

על פי התכנון בקרוב מאוד ניתן יהיה להשתמש בamister גם בתוכנת המסרים המיידיים של יאהו!. ביום שישי החלה החברה לבצע בדיקות ראשונות אשר יאפשרו את הכללת למשתמשי תוכנת המסרים המיידיים של מיקרוסופט לעבוד עם Amister.

"אמריקה אונליין שולטת היום ברוב השוק, אולם יאהו! ו-MSN מתחילות להתקרב", אמר דובר החברה ג`וני דיפ. לדבריו בעבר נעשו ניסיונות רבים לחיבור בין התוכנות על ידי חברות אחרות אולם אמריקה אונליין התנגדה להם. כיום משתמשים בAmister כשני מיליון איש. דיפ מעריך כי במידה והשילוב יצליח עשוי מספר המשתמשים ב-Amister להגיע ל-140 מיליון איש.

בניגוד לנאפסטר יתכן שיתוף פעולה בין Amister לחברת תקליטים אחת לפחות, על פי השמועות מתכוונת חברת בת של ענקית התקליטים האמריקאית EMI לשחרר את האלבום החדש של להקת רדיו הד להורדה ב Amister.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by