בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היזהרו מנשיקות ש"ס 
 
 
איל פרדיס - פרשנות

יש להם זיכרונות קשים מאהוד ולמזלו, גם משרון, לכן מוקדם להתנשק אתם ויותר מזה חשוב לזכור, כל מי שמנשק את ש"ס מסתכן תמיד בעקיצת מועצת החכמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עכשיו אפשר לישון בשקט, שום שינוי של ממש לא יקרה במערכת הפוליטית בעוד 60 יום. לכל אחד מהצדדים ברור שתוצאות הבחירות הבאות יהיו זהות - "ממשלת אחדות".
מה שאהוד ברק יכול היה ללמוד בתור ראש ממשלה, בחינם, ומבלי לעורר את האזרח המודאג מארה"ב, הוא ילמד עכשיו, אחרי שיוציא עשרות מיליונים על קמפיין, ירענן את השסעים הכי עמוקים בחברה הישראלית, יערער את הכלכלה לחודשיים, ויוביל את כולנו לנקודת ההתחלה של הניווט המפותל הזה.
 
תיאורי הצבע הבוקר (שלישי) מספרים על ברק זורח כמנצח במזנון הכנסת. "הטריקים שלו עבדו" סיפרו המקורבים הצמודים אליו. אבל, מוקדם לשמוח, הסקרים עדיין אותם סקרים, הכנסת עדיין אותה כנסת, ואל המצב אליו הוא נקלע נקלעים רק חובבנים פוליטיים. אחר כך, סיפרו תיאורי הצבע של הבוקר הזה, ברק כמעט ונישק את אלי ישי!!!.

אין לברק באמת הרבה סיבות לנשק את ש"ס וספק אם ש"ס תסכים לנשיקה ממנו. הם לא הצביעו אתמול בעד הטריק שלו, הם הצביעו נגד ההשמדה העצמית שלהם. הדבר האחרון שהם רוצים זה לראות את אבי המהפכה החילונית הופך לראש ממשלה. יש להם זיכרונות קשים מאהוד, ולמזלו גם משרון. לכן מוקדם להתנשק אתם ויותר מזה חשוב לזכור, כל מי שמנשק את ש"ס מסתכן תמיד בעקיצת מועצת החכמים.

את חיוך המנצחים לכן, מוטב לו, לברק,
שישמור ל-7 בפברואר ואת הנשיקות לניצולי פרשת העמותות, שעכשיו, להזכירכם יגיע תורם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by